Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Bunlar hep algı işte.King ile Kata arasında bu kadar oy farkı olacak şekilde güç farkı yok.
Oylamanın bununla alakası yok.. Şimdi X karakterinin mangada kesin olarak Y karakterinden bir tık güçlü olduğu söylensin ama X ve Y birbirine yakın güçte olsun. Y'ye 1 oy bile gitmez, yanlış sağlama kuruyorsun

Şöyle bir analiz yaptım.

Inu ve Neko üzerinden bir çözümleme üzerinden bakarsak, Neko vs. Peros ve Inu vs. Jack gördük. Yani Neko vs. 700m ve Inu vs. 1 milyar. Neko ve Inu'nun birbirine denk olduğunu söylesek, yaptıkları vs.lerin de birbirlerine çok benzer, sadece son vuruşa kaldığını bir argüman olarak alsak Peros = Jack oluyor.

Şimdi bu ikisi denkse, farklı sebeplerden dolayı farklı ödüllere sahipler diyebiliriz. Arada bir 300 milyonluk fark var. Katakuri'nin 1.057.000.000'sine 300 ekliyor ve sonuç olarak 1.357 bulunuyor. King'in ödülü ise 1.390.

King'in daha sonra gösterilen bir karakter olmasından da mütevellit daha güçlü olacağı genel kanısındayım aynı zamanda. (Bu her zaman böyle olmasa da.)

Çok uzun bir karşılaşmanın sonunda King alır diyorum.
Mangada luffy’nin sayısı her zaman 56 olmuştur. 56 yazan tişörtlü çizimleri falan var:

Sebebi de 56’nın japoncada “gomu” şeklinde telafuz edilmesi. Kata’nın ödül küsüratının 57 olma sebebi de buydu. Luffy’nin bi üst modeli olduğuna gönderme yapmış. Ödüllere ve özellikle küsüratlarına bu kadar takılmayın. Bu tarz anlamlar başka ödüllerde de var.

Oylamadan rahatsız olanlar şaşırtmadı .d Suite çizik atamayan,Izo'ya tepki veremeyen,rakibi kılıcı+yaralarıyla uğraşırken onu anca döven,10 dakika içinde kaybeden,3 panel bile koka göstermeyen adam daha fazla oy alsa güzel oylama olurdu bazılarınca ama :hhh:

Kingin kan aldığı sahne atsana merak ettim. Sende heralde Offpanel kısımları gösteren, bir aygıt var yoruma bak xD. Adamın mavi alevleri içeriden vuruyor ne anlatıyon dayı.. Amiral uçuran adam, ıkına sıkıla yaptığıymış aynen, aynen... Sizinki çarşaf giydiği için siz hasar almıyor sanıyorsunuz..
Marco iyileştiği için kan akmaması normal değil mi? Amiraller bile alamadı. Saçma sapan argüman sunuyorsun :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık