Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Hatırlayamadım da sordum.O zaman Jozu ya boş yere endişelenmiş yada Marco orada sınırına geldi diye endişelenmiş.Gerçi ikincisi saçma oluyor Marco sonra gitti magma bile tankladı.Jozu ne yapmış öyle ya kaptırıyor birde kolu o sahnede.:/
Bende zaten hatırlatmak için attım başka bir amacım yoktu yav.

Sınırına gelmiş sonradan toparlamış olabilir olaylar arasında baya aralıklar var sonuçta

King anketi kazansa şu yorumu yapar mıydın acaba abi çok merak ediyorum.King'e oy verenlerin %80 i Zorocu.Kata'ya oy verenlerin yarısı Luffy fanı değil.
İstediği kadar oy versinler King daha sağlam bir fizikte vuruş gücü ve dayanıklılık olarak yıkılmaz bir profilde.Irktan ve zoandan dolayı.Luffy gibi boksör dövüşüne girdiklerinde kimin kazanacağını biliyoruz.İş oraya varacak illa ki.Biri öbürünün hakisini diğeri de ateş yanma olayını tüketeyim derken en sonunda o noktaya gelir.

İstediği kadar oy versinler King daha sağlam bir fizikte vuruş gücü ve dayanıklılık olarak yıkılmaz bir profilde.Irktan ve zoandan dolayı.Luffy gibi boksör dövüşüne girdiklerinde kimin kazanacağını biliyoruz.İş oraya varacak illa ki.Biri öbürünün hakisini diğeri de ateş yanma olayını tüketeyim derken en sonunda o noktaya gelir.
Anlat anlat güzel oluyor.Hızını kullanmak için savunmasını feda edecek seve seve Kata için.Yakın mesafede de dayağını yer oturur King.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık