Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Alamaz.Benzin yakıyor sanıyorsunuz galiba.Enerji harcıyor kalori falan filan bunlar sınırsız şeyler değil.Luffy her vs açım diye boşa ağlamıyor.Tartışmaya gerek duymuyorum bu geçerli sebep yüzünden.

Nefret edilecek bir karakter değil ama Luffy dövüşünde çok falsosu var.
Katakuri, her alanda Jack'in çok üzerinde bir karakter. Who'yla birlikte alır diyorsun ben zaten kime ne anlatıyorsam.

2 kişiyle dövüşürken çok daha fazla enerji harcarsın kotadan daha çok gider yani.Marco dayak mı yedi de hemen 2 kişiyle dövüşmek zor oluyor dedi.Hayır ikisine de sağlam geçirdi ama bu lafı etti.Çünkü harcadığı efor çok daha fazla oldu.2 tane Jack’ler ordu yapan 2 tane Cracker’lar falan öyle ha diyince indirilmez kısacası.
2v1 zaten kolay iş değil ona lafım yok ama One Piece'te klasman açıldıkça rakibinle çok uğraşmıyorsun. Yav Oven yaran, Perospero'nun şekerlerini dodgelayıp kafasına yumruğu geçiren Ichiji'ye zaman harcamadı Katakuri. Neredeyse rüzgarıyla yendi.. ki Perospero dediğimiz adam Jacke baya yakın resmedildi. Jimbei, Who's Who'ya oturttuğu gibi allahına kavuşturdu. Who's Who, Snack ligi adam Perosunda altında klasman olarak. Yani Who's Who ve Jack birlikte Kataya dalsalar Who's Who etkisiz eleman olur. Katakuri çok net iki tane Jack'e yürür ki bu Kataya özgü bir durum değil. Marco, Kingte yürür.

Who o kadar güçlü bir karakter değil. Jinbe p-up almasın dengeleri oynatmasın diye İnu-Neko minklerin intikamını alsın diye Jack'i almadı. Jack yanına Who'yu da alsa yenemez Kata'yı. Arada baya baya siklet farkı var yani olmaz o iş.

2 kişiyle dövüşürken çok daha fazla enerji harcarsın kotadan daha çok gider yani.Marco dayak mı yedi de hemen 2 kişiyle dövüşmek zor oluyor dedi.Hayır ikisine de sağlam geçirdi ama bu lafı etti.Çünkü harcadığı efor çok daha fazla oldu.2 tane Jack’ler ordu yapan 2 tane Cracker’lar falan öyle ha diyince indirilmez kısacası.
Marco'nun dövüştüğü adamlar Jack'in abi dediği,Jack'ten kat kat donanımlı ve daha güçlü kişilerdi.Jack'in Kata'yı zorlayacağı stamina hariç bir tane bir alan yok.Kata da Marco'dan daha iyi bir alan kontrolü var,Marco'dan daha iyi bir haki var,Mogura'yla saldırı gücü daha da iyi üstelik.Jack'i uyanış yumruklarıyla manyak eder Katakuri.

Yok lan Who ve Kata arasında diyorum :)
Evet ama Who da çok boş değil altılının en güçlüsü yapmaz Kaido boş adamı.Ben Jinbe’yi uğraştırdı gözüyle bakıyorum zorluk derece göreceli ama burası kesin.Çok donanımlı adamdı Jinbe’ye de zarar verecek saldırısı vardı ama Jinbe bloklamıyor atlatıyor saldırıyı bu yüzden bu da geçmişti o dövüşte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık