Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
İyice uçtun ha.Yanına Who ver vurabildikleri zaman alırlar Kata’yı.Biraz yardımla alır Jack o kadar da değil.Onun için de yormaları gerekir baya gözlem kullanamasın diye.Kid ve Law’ın koca anayı yorduğu gibi.
Yanlış seriyi okuyorsun.Jinbei'den low diff yiyen Who+Jack sol kol bile yenemez.Git King vs Fuji aç sen wgde.Orda da King no diff atar diyorlar Jack'e haberin olsun da.

Aynı durum değil.
Queen ile King hem bireysel bazda Jack'ten çok daha güçlü,hem de daha işlevsel dövüşcüler.Lazerler,roketler,alevler,patlamalar,slashlar var artı olarak Jack'e.Jack'in hantallığı zaten herkesin malumu, fiziksel gücü de fazla bir seviyede değil üstelik bunlar kadar.Tek staminası ve dayanıklılığı fena değil.Uzak mesafe saldırısı bile yok Jack'in.
Kata vs Jack-Cracker ve King vs 2 Jack.

Ya da Kata vs 2 Jack

Düşününce galip taraflar sağ kollar olabilir ama çok zorlanırlar,ya da berabere.

Benim düşüncem böyle.

Yanlış seriyi okuyorsun.Jinbei'den low diff yiyen Who+Jack sol kol bile yenemez.Git King vs Fuji aç sen wgde.Orda da King no diff atar diyorlar Jack'e haberin olsun da.
Hahaha komikmiş.Yc3 ve Yc4 ikiye birde bir sağ kol alabilir güçlerine göre.Jack’e zaman ayıramadı Oda yoksa adam baya güçlü kaç tane Mink indirdi.En güçlü Yc3 olabilir Jack.Sen Kata ile arasında uçurum var sandığın hayallerine devam et.Trollüne açtığımız vslere bile laf atıyorsun :D yüz tane King vssi açıldığı dönemde yüzbirinciyi açalım dedik sadece.

Arttırıyorum, 3 jack vs kata olsa yine kata alır. La bu adam sağa sola hortum sallamaktan bașka ne yaptı :/ kata gibi gözlem seviyesi uçmuș birine bu hantal jack bir tane vuramaz.

Bu adamın tek olayı kendinden güçsüzlere çok gaddarca davranması, ödülüde öyle artmıștır zaten.

Adam hakiyi bırak isimli bir saldırıda yapmadı sanırım. Yaptıysa da hatırlamıyorum.

Hahaha komikmiş.Yc3 ve Yc4 ikiye birde bir sağ kol alabilir güçlerine göre.Jack’e zaman ayıramadı Oda yoksa adam baya güçlü kaç tane Mink indirdi.Sen Kata ile arasında uçurum var sandığın hayallerine devam et.Trollüne açtığımız vslere bile laf atıyorsun :D yüz tane King vssi açıldığı dönemde yüzbirinciyi açalım dedik sadece.
Beni gene haklı çıkardığın için sağol.Hep yapıyorsun ama zevki kalmadı.Yc4 dediğin seviye Peros seviyesi.Peros da Kata'dan 1,2 yiyecek bir adam.Arcları oku gel.Jinbei'nin low diff attığı adam+Jack birleşip sağ kol yeniyor.King ise Fuji yeniyor :oops:

Beni gene haklı çıkardığın için sağol.Hep yapıyorsun ama zevki kalmadı.Yc4 dediğin seviye Peros seviyesi.Peros da Kata'dan 1,2 yiyecek bir adam.Arcları oku gel.
Jack yeni dünyada yankılanan bir ödül diye tanıtılan 1 milyarla çok güçlü bir adam.Who yine belli bir ligde 500 üstü adam.Jinbe ne zorluk atarsa atsın iki dakikada almadı bu adamı.Bu ikisi birarada Kata’yı çok zorlar bence de yenerler.Realist ol birazcık 2-3 tane jack alır geyiği güzel ama geyik olarak kalsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık