Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Jack yeni dünyada yankılanan bir ödül diye tanıtılan 1 milyarla çok güçlü bir adam
Bir şeyin yankılanması onun iyi olduğu anlamına gelmiyor.Bir yemeğe 100 lira para verip onun berbat tada sahip olması=Jack
Who yine belli bir ligde 500 üstü adam.Jinbe ne zorluk atarsa atsın iki dakikada almadı bu
Jinbei 1v1 kaldığı 10 dakika içerisinde fişini çekti Who'nun.Who öncesinde kendi adamlarıyla dalıp Jinbei'yi yaralamıştı.Jinbei o halde cididleşince 5 paralık etti.
.Bu ikisi birarada Kata’yı çok zorlar bence de yenerler.Realist ol birazcık 2-3 tane jack alır geyiği güzel ama geyik olarak kalsın.
Realist olsaydın mangakanın bu üç karakter arasındaki uçurumu zaten gösterdiğinin farkında olurdun.Dua et 2 Jack dedim.

Nefret etmiyor musun yani?
Bir şeyin yankılanması onun iyi olduğu anlamına gelmiyor.Bir yemeğe 100 lira para verip onun berbat tada sahip olması=Jack

Jinbei 1v1 kaldığı 10 dakika içerisinde fişini çekti Who'nun.Who öncesinde kendi adamlarıyla dalıp Jinbei'yi yaralamıştı.Jinbei o halde cididleşince 5 paralık etti.

Realist olsaydın mangakanın bu üç karakter arasındaki uçurumu zaten gösterdiğinin farkında olurdun.Dua et 2 Jack dedim.
2 Ace değil 2 tane Vista. Beyazsakalın elit askerleri Marco, Jozu, Vista şeklinde gidiyor. Marco gayet de iki tane Vista alabilir bu arada. Kata 2 tane Crackerda alır.
Alamaz.Benzin yakıyor sanıyorsunuz galiba.Enerji harcıyor kalori falan filan bunlar sınırsız şeyler değil.Luffy her vs açım diye boşa ağlamıyor.Tartışmaya gerek duymuyorum bu geçerli sebep yüzünden.
Nefret etmiyor musun yani?
Nefret edilecek bir karakter değil ama Luffy dövüşünde çok falsosu var.

Geçerli olan sebep mi .d
2 kişiyle dövüşürken çok daha fazla enerji harcarsın kotadan daha çok gider yani.Marco dayak mı yedi de hemen 2 kişiyle dövüşmek zor oluyor dedi.Hayır ikisine de sağlam geçirdi ama bu lafı etti.Çünkü harcadığı efor çok daha fazla oldu.2 tane Jack’ler ordu yapan 2 tane Cracker’lar falan öyle ha diyince indirilmez kısacası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık