Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Beckmann yerinde Dof olsa, Kizaruyu parazitle durdurmuştu, Kizaru Beckmanı o kadar ağır aşağiladı ki hiç sallamadı açıkcası, Beckmanın bir Dof etmeyeceği çok açık bana göre :)
Sana göre her şey açık zaten.
Hiçbir şey denilemez. Beckmann bi imparatorun sağ kolu. Bu da belli bi fikir vermiyor değil.
Bana göre de her şey açık ama herkesin gözleri farklı açıklıklar görüyor.

Konuyu farklı açıdan düşünmeniz için söyledim. Beckmann, Kizaru vesaire konuşun diye değil. Doflamingo ve Katakuri çerçevesinde bu kişilerden bahsedecekseniz sorun yok, farklı şeylerden bahsedecekseniz, genel tartışmaya geçebilirsiniz.

Dof fanlarına sabır diliyorum.
Böyle bir ortamda sabır bizim en büyük erdemimizdir. :)
Bu yüzden millet şuan Luffy'i yonkou ile kapışacak seviyede görüyor.

Çünkü anlıyorum ki genel olarak şöyle bir kanı var "yonkou'lardan sonra en güçlü isim doflamingo'dur"

Yani Doflamingo'yu yeniyorsan git yonkou'lar ile kapış. :)
Öyle zaten.En güçlü isim derken sağ kol olacak korsan anlamında.Eğer mangaka Luffy'i katakuri ile ciddi anlamda dövüştürmeyecekse bu iyice kesinleşecek.Çünkü sağ kol niyetine Dof'u kullandı sonra Mom'a kafa tutturdu.Katakuri'yi Luffy'e hedef yapmadı bile çünkü Luffy öyle bir hedefle zaten dövüştü.Cracker ile dövüştü ondan sonra Mom da denilemez çünkü arada daha güçlü olan Katakuri var.Direk imparatora atlatmaz 3. adamdan sonra aradaki basamaklarla daha önceden dövüşmediği sürece.Umarım anlatmakta başarılı olmuşumdur.

Bugün küçümseniyor ama Luffy g4 ile bir imparatora kafa tutmayı başardı.Az buz birşey değil.Çizik almıyor demir balonu denen kadına koka yaptırmak zorunda bıraktı.Zaten demir balonuysan niye koka yapasın başka.Demek Mom üzerine geleni görmüş k.haki ile ve önlemini almış.Bu bile büyük bir başarıdır şu an novaların üçlü dörtlü ittifak kurduğu bir evrende.

Yani dressrosa sonrası Luffy basamakları yeterince atladı yonko için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık