Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Luffy fanlarına kalsa Katakuriyi Garp Rayleigh falan da alamaz, niye? Çünkü adam geleceği görüyor, adama dokunulamıyor bla bla. :)

Yeter ki bir karakter Luffyi istese 100 kez ölümün eşiğine getirip yenilsin, diğer karakter de Luffyi güncelde dövüyor olsun, kıstası Luffy olanla objektif tartışmanın pek mümkünatı yok. :)

Kata 3 tane Dofu ust uste koyar,Lufy'nin hocasini dayak manyagi yapar.Kizaru,Aokiji,Fuji acimaz tokatlar gecer.Sakada zorlanir ama sirti yere gelmez.

Anasina saygisii olmasa tahtdan onuda indirir.Gelecegi goruyor evrendeki en guclu insanlardan biri o ama agzi gorulunce kafayi yiyor olsun okadar.

Çok abartılıyor bence,arada dağlar kadar fark da yok.Şuan luffy nin yerine doffy koy aynı senaryoları yaşardık, bir kafa kafaya mevzusu var ortada. Marco,jozu,doffy,jackk,sabo,kata,weevil ve luffy vsvs bu kişiler aynı kalibrede ki kişiler.Güçleri birbirine yakın,önemli olan luffy bu yeri geçip amiral seviyesine gelmesi.

Bana göre Dof'un Kata'yı yenmesi mümkün değil de bu Kata övülürken sürekli geleceği görme muhabbetinin açılmasından gına geldi lan. Adam çok dayanıklı b.hakisi muazzam meyvesi çok iyi sadece k.hakisinden (k.haki işte anasını satayım bambaşka bir güçmüş gibi geleceği görme diye yazıp durmayın ) ibaret değil. İkisinin de k.haki seviyesi aynı olsa bile Dof'un gene şansı yok bence. Ama bu iki karakterin arasında uçurum yok güç olarak. Dof gelişme aşamasındaki bir karakter olsa motivasyonuna bağlı olarak yenebilir bile derdim açıkçası.

Sanki forum Katakuri'yi sadece geleceği görüyor diye övüyormuş gibi parçala-göm taktiğine devam xD Forum Doflamingo'dan her alanda üstün olduğunu savunuyor genel olarak, ama buna rağmem güçlerini ayırıp farklı karakterlerle kıyaslamalar başlamış, gerçek sarkazm bu değil.

Bana göre Dof'un Kata'yı yenmesi mümkün değil de bu Kata övülürken sürekli geleceği görme muhabbetinin açılmasından gına geldi lan. Adam çok dayanıklı b.hakisi muazzam meyvesi çok iyi sadece k.hakisinden (k.haki işte anasını satayım bambaşka bir güçmüş gibi geleceği görme diye yazıp durmayın ) ibaret değil. İkisinin de k.haki seviyesi aynı olsa bile Dof'un gene şansı yok bence. Ama bu iki karakterin arasında uçurum yok güç olarak. Dof gelişme aşamasındaki bir karakter olsa motivasyonuna bağlı olarak yenebilir bile derdim açıkçası.
Adam amirale gözünü kırpmadan saldırıyor bir diğerine sırtını dönüyor bekliyor ki saldırsın diye umursamıyor.Sağ kola mı şansı olmaz.Yenebilir elbette böyle bir ihtimal var.Burada yazılan çizilen herşey boş.Oda'nın karaktere verdiği önem neyse o belirler sonucu.Ve bana göre Dof çok daha önem verdiği bir karakter.

Sanki forum Katakuri'yi sadece geleceği görüyor diye övüyormuş gibi parçala-göm taktiğine devam xD Forum Doflamingo'dan her alanda üstün olduğunu savunuyor genel olarak, ama buna rağmem güçlerini ayırıp farklı karakterlerle kıyaslamalar başlamış, gerçek sarkazm bu değil.
Kata bugünleri de mi görecekti? :(

Gerçi görmüştür belki. :rolleyes:

Luffy fanlarına kalsa Katakuriyi Garp Rayleigh falan da alamaz, niye? Çünkü adam geleceği görüyor, adama dokunulamıyor bla bla. :)

Yeter ki bir karakter Luffyi istese 100 kez ölümün eşiğine getirip yenilsin, diğer karakter de Luffyi güncelde dövüyor olsun, kıstası Luffy olanla objektif tartışmanın pek mümkünatı yok. :)
Katakuri kendisi de diyor, "Bana birileri vuramayalı kaç sene geçti." diye. Katakuri yenilmez değil, lakin G4'ün hızına ayak uyduramayan Doflamigo, Katakuri'ye fiske bile vuramaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık