Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Dof sever biri olarak her zaman dof'un sağ kolların bir tık altı oldugunu iddia ettim, yani dof'un seviyesi cracker ile katanın arasıdır. Kata yener dofu, geleceği görmesi gerçekten çok fena bir olay o yüzden dofun şansı yok malesef.

Ama burada birşey ilave etmek istiyorum, luffy'nin kata ile dövüşünde nasıl gelişme kaydettiğini görünce bunu neden başka bir karakter yapamasın ? dofun da kendinden güçlü bir karakter karşısında güçlenme ihtimali yok mu ? aynı luffy olayında oldugu gibi ama bir dakka burada oda'nın torpili giriyor galiba, tabi ya o ana karakter zorlanarak da olsa yenmek zorunda herkezi.. bahanesi de 2 yıl eğitim aldı .. ama o zaman bile başaramadığı bir şeyi öldürülesiye dayak yemiş luffy, anında uyandıracak olmasını geçtim karşısındaki rakibi yenecek olması(büyük ihtimal yenecek bu kadar zopaya ragmen), ana karakterin bir güç çıtası olmadığını gösteriyor..

Dof vs luffy savaşı bir anlamda bu savaş ile bir kıstas olmayabilir ki şöyle biri açık alan da geçiyor diğeri kapalı alan, luffy'nin g4'ü etkili kullanması için açık alan en iyi seçeneği kapalı alanda olan bir luffy g4'ü tam manası ile etkili kullanamaz.

Bence Dof fanları 4-5 oy vermiştir, Dof'un bu kadar kadar yüksek olmasına imkan yok asıl:D.
Anket aceleyle kata'nın ilk gözüktüğü zamanlarda açılmasa bu kadar da almazdı bence. sert haki, uyanış, kral hakisi, dayanıklılık göstermeden açıldı anket.

Dof diyen 5 kişi falan kaldı. Onlar da luffy "dövüştüğüm en güçlü adamsın" dese yine kabul etmez. Luffy dof'un tam gücüyle dövüşmedi der. Katakuri "ben zamanında dof'u eze eze dövdüm" dese ona da "dof o zaman altın çağında değildi" denir. Bu 5-6 kişi asla kata'nın üstünlüğünü kabul etmeyecek anket boşu boşuna uzuyor hala.

Sadece gülüyorum. Yani az güçlü gözüken direkt alır ha Dof alır demek saçmalık diyecekler neredeyse, ateşe verip yakalım Dofy diyenleri.:D Kaido vs Shanks'da istediği gibi laf çevirenlere saygılar.

Katakuri kuş kafesi gibi imba bir teknik yapamadı şu ana kadar.Koca adayı etkileyecek bir uyanış da sergilemedi.Aynı amiraller gibi ada boyutunda işler yapmadı yani.Hani her kulvar diyorsunuz ya işte öyle aynen herşey k.haki ile bitmiyor.Zaten yonko olurdu öyle olsa.
Çünkü adada değiller :D Ayna dünyasını uzvu gibi kullanıyor adam :/

Bence Dof fanları 4-5 oy vermiştir, Dof'un bu kadar kadar yüksek olmasına imkan yok asıl:D.
@Daredewill in ünlü lobi çalışmalarıdır xD

Çünkü adada değiller :D Ayna dünyasını uzvu gibi kullanıyor adam :/

@Daredewill in ünlü lobi çalışmalarıdır xD
Yahu ayna dünyasında ne yaptı peki sanki bütün ayna dünyasını dönüştürdü.Onu da yapmadı.Dressrosada koca binalar ipliğe dönüşüyordu hani daha devam etse ada komple iplik olacaktı amirallerin dövüştüğü gibi.

Sadece gülüyorum. Yani az güçlü gözüken direkt alır ha Dof alır demek saçmalık diyecekler neredeyse, ateşe verip yakalım Dofy diyenleri.:D Kaido vs Shanks'da istediği gibi laf çevirenlere saygılar.
Burada en az 900 milyondan fazla gücü yansıtan ödüle sahip olduğunu örneklerle göstermeme rağmen hala klasman farkı diye atıp tutuyorlar.Umarım mangaka cevaplarını ileride verir.Dof sağlam birini indirince göreceğim buraları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık