Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
1- Fiziksel güç avantajı Katakuride tekme tokat dövüşte Mingo'yu sağlam döver.
2- Haki kullanımında Katakuri önde
3- Meyve güçleri çok ekstrem değil ama kullanım şekli olarak Katakuri önde

Dof Katakuri'ye pek dokunabilir gibi gelmiyor bana adam darbe yemiyor.
Luffynin alan saldırısı yok. Dofun var. Dof uyanışla Kataya dokunabilir aynı anda onun ataklarını da bloklayabilir. Fizilsel güç dediğini pek anlamadim. Yumrukla dağ parçalamadı hiç katakuri. Dof ise tekmeyle kule kesiyordu.

Luffynin alan saldırısı yok. Dofun var. Dof uyanışla Kataya dokunabilir aynı anda onun ataklarını da bloklayabilir. Fizilsel güç dediğini pek anlamadim. Yumrukla dağ parçalamadı hiç katakuri. Dof ise tekmeyle kule kesiyordu.
Kuleyi kesmesinin sebebi ayağından çıkan ipti yanlış hatırlamıyorsam. Adam iple her şeyi kesiyor zaten.

Kuleyi kesmesinin sebebi ayağından çıkan ipti yanlış hatırlamıyorsam. Adam iple her şeyi kesiyor zaten.
İple kesiyor evet de tekmeyle kule kesiyor nasıl ve neye yarayan bi argüman :D Ee Luffy'i kesmedi o tekmeler, normal formunda da yedi gearlarda da tekme yedi :D Kule kesmek nasıl bi seviyelendirmeye yarıyor onu da merak ediyorum.

Ya of yonkou arc na gelmiş seri yonkou görünmüş. Oğlu çıkıyor şöyle böyle yav biz Kata güçsüz mü diyoruz. Siz rosa arc ını bitirdiğiniz için arkada kalan karakterlere güçsüz diyorsunuz. Iki gün sonra Kata da Dof durumuna düşecek Kaiodu arcına gelelim de görürüm burada savunanları. O zaman da dersiniz böyle abarta abarta Do fun eksikleri elbet var ama arc ilerliyor Oda karakterlere ekleme yapacak haliyle ne var bunda abartılacak anlamıyorum ki.
Sizli bizli konuşmaya gerek yok sen desem sıkıntı olmaz herhalde :T Rezerved. Gelmeyi ben de planlıyorum, umarım taraflar güzel tartışır.

İple kesiyor evet de tekmeyle kule kesiyor nasıl ve neye yarayan bi argüman :D Ee Luffy'i kesmedi o tekmeler, normal formunda da yedi gearlarda da tekme yedi :D Kule kesmek nasıl bi seviyelendirmeye yarıyor onu da merak ediyorum.
Yıkıcı vuruş işte, Kata o kadar yıkıcı değil demeye yarıyor galiba. Ha sağı solu yıkan darbeler insanları yıkamıyor tabi orası ayrı. :(

Gücü belli olmayan bir karakter ile, gücü çoktan belirlenmiş ve maziye karışmış bir karakterin güç seviyesini tespit etmeye çalışıyorsunuz. En basit haliyle saçmalık. Urouge'un gücünü bilmiyoruz. Luffy'den güçlü olabilir. Snack'in gücünü de bilmiyoruz, çok güçlü olmayabilir. Tamamen tahminler ile Doflamingo için güç seviyesi çizmekle kalmamış, bir de kafanıza göre ödül sallamışsınız. Çok da değeri yok zaten.
Buna mantık deniyor matematik gibi evrensel ve değeri var.Luffy'den güçlü mü olabilir Urouge ? sonunda bunu da gördük.Lütfen seriye bu kadar uzak olan yeni takipçiler beni alıntılamasın artık baya tekrar etti çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık