Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Cracker Efsanesi

Cracker Efsanesi nerede sonlanıyor?

• 1. Turu geçemez.

Kullanılan: 47 47.0%
  • 2. Turu geçemez.

Kullanılan: 20 20.0%
  • 3. Turu geçemez.

Kullanılan: 15 15.0%
  • 4. Turu geçemez.

Kullanılan: 3 3.0%
  • Hepsini yer.

Kullanılan: 8 8.0%
  • Birinci basamaklar iyi de İkinci basamakların hepsinde pert olur babuş.

Kullanılan: 4 4.0%
  • Abartmışın.

Kullanılan: 3 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Jinbe'i geçmesinin ihtimali yok. Wano'dan önce dahi konuşulsa bu vs Jinbe ağır basan taraf olurdu. Şu anda Jinbe'nin bisküvi pastasına yenileceğine düşünmek mümkün değil yani. O yüzden olabilir aslında bak böyle deyince Cracker'ın yenme ihtimali kafama yattı. Oda'nın yeni tarzı bu sonuçta.

Yok bee.. Who, Jack'i pek zorlayamaz.
Jack'te Jinbei'deki donanım yok.Jinbei hızda,hakide,fiziksel güçte Jack'ten önde birisi.Who ne yaptıysa üst seviyesini yaptı karşılığında.Jack ise yener ama dayanıklılık ve staminası sebebiyle yapar.Savaşta Jinbei gibi tek tek ezemez.

Jinbe'i geçmesinin ihtimali yok. Wano'dan önce dahi konuşulsa bu vs Jinbe ağır basan taraf olurdu. Şu anda Jinbe'nin bisküvi pastasına yenileceğine düşünmek mümkün değil yani. O yüzden olabilir aslında bak böyle deyince Cracker'ın yenme ihtimali kafama yattı. Oda'nın yeni tarzı bu sonuçta.
Sanji ile Zoro birleşip King'i zar zor alır diyordun abi Bu S0da'ya ne sövmüşsündür belli değil.Sen de abartmıştın ama 2v1de :hhh:

Jack ise yener ama dayanıklılık ve staminası sebebiyle yapar.Savaşta Jinbei gibi tek tek ezemez.
Bu da onun avantajları işte.. belki o parmaklar daha fazla kan alır. Ama Hortumuyla bir tane isimli saldırı koyup perte çıkarır Jack, Who'yu.

Bu adam 5 Elit Minkle savaştı 1 tane Pedro ligi adam Shishilian da var. Tamagoyu sulongsuz tokatlayan hani..

Kedi Köpeğe de sulongsuzken üstün. Dönüşümlü dövüşte de denk.

Bu da onun avantajları işte.. belki o parmaklar daha fazla kan alır. Ama Hortumuyla bir tane isimli saldırı koyup perte çıkarır Jack, Who'yu.
Jack yener zaten.Jinbei gibi hızına hızıyla karşılık verip,hakisiyle parmak kırma,tek vuruşta da k.o etme durumu olmaz sadece.Jinbei düşük zorluk attı diye Jack yapamaz diyorum yani bence.

Bu adam 5 Elit Minkle savaştı 1 tane Pedro ligi adam Shishilian da var. Tamagoyu sulongsuz tokatlayan hani..
Güzel feat zaten.Eline sağlık.

Kedi Köpeğe de sulongsuzken üstün. Dönüşümlü dövüşte de denk.
Bu da ayrı güzel feat de.Kedi köpeğe Peros bile base hallerinde üstün olduğu için çok etkileyiciliği kalmıyor.Jinbei Peros için bile fazla güçlü resmedilen birisi bide.

Jack yener zaten.Jinbei gibi hızına hızıyla karşılık verip,hakisiyle parmak kırma,tek vuruşta da k.o etme durumu olmaz sadece.Jinbei düşük zorluk attı diye Jack yapamaz diyorum yani bence.

Güzel feat zaten.Eline sağlık.

Bu da ayrı güzel feat de.Kedi köpeğe Peros bile base hallerinde üstün olduğu için çok etkileyiciliği kalmıyor.Jinbei Peros için bile fazla güçlü resmedilen birisi bide.
Yani dediklerine katılıyorum.

Ama ben Jimbei'yi yk3 üstü görmüyorum.. o ligte yenecekleri var yenilecekleri var..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık