Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Cracker Efsanesi

Cracker Efsanesi nerede sonlanıyor?

• 1. Turu geçemez.

Kullanılan: 47 47.0%
  • 2. Turu geçemez.

Kullanılan: 20 20.0%
  • 3. Turu geçemez.

Kullanılan: 15 15.0%
  • 4. Turu geçemez.

Kullanılan: 3 3.0%
  • Hepsini yer.

Kullanılan: 8 8.0%
  • Birinci basamaklar iyi de İkinci basamakların hepsinde pert olur babuş.

Kullanılan: 4 4.0%
  • Abartmışın.

Kullanılan: 3 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Adam en büyük iki antisiyle 11 saat dövüşüyor ya. Birisi yağmur yağdırıyor 11 saat boyunca, diğerinin de midesinin bir sınırı yok tüm bisküvileri yiyor. Buna rağmen 11 saat dövüşüp en son artık daha fazla sabredemeyip gelişine dalıyor Luffy'ye, sonuç olarak da Luffy'nin savaş sırasında doğaçlama olarak meydana getirdiği bir teknikle gerisin geri itilerek kendi bisküvülerini sırtında parçalamak marifetiyle yenik düşüyor. Adam kendi kendini dövüyor adam adam.. Jinbe dediğiniz hamsi, Cracker'in çelikten sert bisküvüleri katır kutur kıran sırtını yere getirebilir mi, soruyorum size!

Adam en büyük iki antisiyle 11 saat dövüşüyor ya. Birisi yağmur yağdırıyor 11 saat boyunca, diğerinin de midesinin bir sınırı yok tüm bisküvileri yiyor. Buna rağmen 11 saat dövüşüp en son artık daha fazla sabredemeyip gelişine dalıyor Luffy'ye, sonuç olarak da Luffy'nin savaş sırasında doğaçlama olarak meydana getirdiği bir teknikle gerisin geri itilerek kendi bisküvülerini sırtında parçalamak marifetiyle yenik düşüyor. Adam kendi kendini dövüyor adam adam.. Jinbe dediğiniz hamsi, Cracker'in çelikten sert bisküvüleri katır kutur kıran sırtını yere getirebilir mi, soruyorum size!
Hamsi borsası bir süredir yükseliş trendinde ne yazık ki. Bu arc Jack ile kapışsaydı insanlar bu kadar büyütmezdi, Jack'e ve King'e haddi olmadan meydan okuyan bir kılıç dişliyi yendi diye bu kadar rağbet görülmesi ne haddine. Gitsin denize yüzsün orada.

Şu mangada en gıcık olduğum tür zaten bu balık adamlar. Sadece Arlong'u bunlardan ayrı tutuyorum geri kalanını denizde yakalasam Kutsal Ejderler'e satarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık