Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Tekrar baktım da Makima fanıyım derken aslında köpek sevgisini ifade ediyor. Bildiğimiz üzere kendileri bir köpek sevdalısı. Poçita ise bir köpek, üstelik Makima Hanım'ın işine çok yarayacak bir köpek. Makima da böyle bir köpeği kendime almalıyım, ay çok sevimli yerim ben onu tadında bir yaklaşım ile fanı olduğunu belirtmekte.
İnceyi yakalamışsınız efenim. Görüyorum da Makima Hanım'a olan sadakatiniz su götürmüyor. *Fincanındaki banyo suyundan bir yudum alır*

Makima bildiğimiz köpek çıktı ne tasması? Nerede o Mastermind? Utanmasa Denji’nin altına yatacakmış. Küçük Hitler’le beni rahatsız etme konusunda yaşıyorlardı son bir aydır. Hatta kafa kafaya gidiyorlardı. Hangisinden daha çok nefret etsem karar veremiyordum. Fakat Barto/Law/Sakura kırması bir yancı olduğunu öğrenince Küçük Hitler tek nefretim oldu.
Altına da yatar, gekirse Denji'yi sürer de... Etinden sütünden yararlanıyor işte.

Üye silindi 1004

Bölümde açıkça belirtiyor Makima, bunları diyor kullanıyorum, hepsi amaçlarım için birer amaç. Makima birkaç bölüme hükümranlığını kurar, Denji'yi de bekçi köpeği yapar.

Altına da yatar, gekirse Denji'yi sürer de... Etinden sütünden yararlanıyor işte.
Geçeceksiniz onu bana... Fanıyım diyor daha ne desin? Denji için yapmayacağım şey yok beni yenerse onu özü bile olurum diyor. Kadın özümsenmeye bile okey. Tek istediği Denji’nin artığı olmak.

Geçeceksiniz onu bana... Fanıyım diyor daha ne desin? Denji için yapmayacağım şey yok beni yenerse onu özü bile olurum diyor. Kadın özümsenmeye bile okey. Tek istediği Denji’nin artığı olmak.
Görünüşe göre Makima panteist biri.
Ya da Denji onu yerse bilincini koruyarak Denji'yi kontrol edebileceğini düşünüyor.
Ya da önemli olan amaç, Denji beni yese bile amacım gerçekleştiği sürece sorun yok diyecek kadar kalbi büyük yüce biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık