Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Chadros Higelyges

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 16 34.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 30 65.2%

• Kullanılan toplam oy
    46
Manga okumayanlar bakmasın.
Adam koftinin teki çıktı ya. Bu kadar beklentiye yazık oldu. Hawkins, bacaklarını doğradı. Luffy tek atarak ezdi resmen. Pisi pisine CC'nin elinde öldü. Çok ezik biri çıktı yahu.

Edit:
Herif yine çıktı ortaya yav. Bu Oda karakterlerini öldüremiyor bir türlü. Kıyamıyor mudur nedir!? Herhalde bundan sonra bir işe yarar bu adam
.

Güncellenmiştir. Anket seçenekleri eğlenceli olsun diye farklı yazıyordum, ama kafa karışıklığına sebep oluyormuş sanırım. O yüzden eskisi gibi standart yapacağım.

Çeviriler de esmersakal diye geçiyordu galiba, yani benim izlediğim bölümde öyleydi. Ne enteresan lakap diyordum lakin öyle değilmiş anlaşılan. Severim sevmem mevzusu da öyle ortalama bir karakterdi işte, geldi geçti. İlerde Luffy'nin sancak takımından olucak muhtemelen.

Çeviriler de esmersakal diye geçiyordu galiba, yani benim izlediğim bölümde öyleydi. Ne enteresan lakap diyordum lakin öyle değilmiş anlaşılan. Severim sevmem mevzusu da öyle ortalama bir karakterdi işte, geldi geçti. İlerde Luffy'nin sancak takımından olucak muhtemelen.
Tutuklandığı için, kendisini seri sonuna kadar zor görürüz bence.

Tutuklandığı için, kendisini seri sonuna kadar zor görürüz bence.
Serinin sonuna doğru Luffy'nin müttefiklerinden bir kısmının hapise gireceğini düşünüyorum ben. Yani marinefordda ki gibi bir hapis tayfası görebiliriz, Luffy'e yardıma gelen. Ki görürüz diyorum, bu sancak üyeleri bayağı şatafatlı gelir, çoğu sürpriz yapar. Luffy'nin bu konuda ki tutumu belli çünkü. Ama bu bahsettiğim sancak muhabbeti de serinin sonuna doğru olacaktır, ben öyle düşünüyorum en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık