Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Chadros Higelyges

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 16 34.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 30 65.2%

• Kullanılan toplam oy
    46
haklısın biraz fazla tepki verdim :D ancak karasakal bunu hiç meyve gücü olmadan bile yener bence 4.komutan thatch'i öldürdünü düşünürsek ama huyu benziyora katılmıyorum bu adam akıllı değil bence adamın planı beyazsakalın ölmesini mi beklemek? bundan sonra orayı illaki bir younku yada senden güçlü biri(marco,teach,luffy hatta croco) gelip alcak senden o kadar korkmuşsan beyazsakaldan bence bu adam don krieq ve bellamy tarzı tabi shin sekaidaki korsan seviyesine göre
Ya bana Beyazsakal'dan korkmayan bir adam göster... Neden herkes Beyazsakal'la birini kıyarlar anlamıyorum...

Ya bana Beyazsakal'dan korkmayan bir adam göster... Neden herkes Beyazsakal'la birini kıyarlar anlamıyorum...
usta mesela crocodile saldırmaya gidiyor yanlış mıyım? luffy kendini onla kıyaslıyor :D(korsan kral olmak istiyomuşun ben olucam dedi beyazsakala :D ) ,yani supernovaların(özellikle kid,hawkins,law,drake) yüreği varki baya iddaalılar sonuçta shin sekaida younkular ile kapışcaklar,shanks konuşma kötü gitti diye kılıcını çekti hemen :D ,ace onun oğlu olmadan önce kafasını almaya geldim diyodu,bu savaşta teach sadece karanlık gücü ile meydan okudu (yenilince hemen tayfasını çağırdı yılanlık yapıp o ayrı tabi :D )

usta mesela crocodile saldırmaya gidiyor yanlış mıyım? luffy kendini onla kıyaslıyor :D(korsan kral olmak istiyomuşun ben olucam dedi beyazsakala :D ) ,yani supernovaların(özellikle kid,hawkins,law,drake) yüreği varki baya iddaalılar sonuçta shin sekaida younkular ile kapışcaklar,shanks konuşma kötü gitti diye kılıcını çekti hemen :D ,ace onun oğlu olmadan önce kafasını almaya geldim diyodu,bu savaşta teach sadece karanlık gücü ile meydan okudu (yenilince hemen tayfasını çağırdı yılanlık yapıp o ayrı tabi :D )
Birincisi Luffy salak... Onu katma... İkincisi Crocodile arkadan saldırdı... Tırsmayan adam önden saldırır... Supernovalar'ı hiç sayma... Shanks'i görünce ağızları açık kaldı... Shanks korkmasa da çekinen birisi... Karasakal'da korkmamış olsaydı öldürmek için ne bu kadar uğraşırdı ne de bu kadar beklerdi...

öncelikle çeviri için teşekkürler Smoker kardeşim :) adama ilişkim fikrim ödlek birisi olduğu :) hoş WB öldükten sonra herkes posta koymaya başladı ama böyleside abes oldu :) cüsseli bir adam güçlüde birisine benziyor ama "(eheheh hazır WB ölmüşken şuraları alayım)" gibi bir düşünce var sanki :) ...
Kibirli bir adamdan beklenecek hareket...

Son düzenleme:
Bu adam hawkinsi alacak düşüncesindeyim adam boş bir adama benzemiyor çıktığında gözleriniz yanacak bundan sonra bu adayı kontrol eden bu korsan Brownbeard-sama diyor acaba gözleriniz yanacakla ne kastetildi.Muhtemel güçlü bir özelliği olmalı.
edit:bendeki çeviride böyle diyordu...

manga okumuyorum ama başlığı görünce yok artık diyip bu yorumu yazmak geldi içimden.... e. oda isim bulmakta bu kadar zayıf olamaz :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık