Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Chadros Higelyges

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 16 34.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 30 65.2%

• Kullanılan toplam oy
    46
Valla ben şunu anladım yeni dünyaya geçince op artık daha atraksiyon daha eğlenceli olacak kanımca mangadan ben bunu anladım açıkcası.Bizi daha büyük maceralar bekliyor:cool:

Karasakalın kardeşi falan çıkarsa şaşırmam.Aynın onun gibi WB düşünce harekete geçen rezil bi herif.Güçlü olduğu kesin ama içten pazarlıklı ve hain...
İlerde göreceğimizden eminim... Yoksa değerli manganın bir sayfasını işgal etmezdi...

eline sağlık abi bencede luffy bunu dövecektir. iyi bir giriş olur bunu öldürsün adam olsun :D
shansk wbnin adalarını kendi korumasına almazsa yandılar :D
Luffy kimseyi öldürmez... Boşa ümit etmeyin...

teşekkürler smoker bilgi için.

Bu adam şuanda bizim manganın koskoca bir sayfasını cüsssesi ile işgal etti ya eğer ileride biryerlerde karşımıza çıkmazsa varya hertürlü küfürü hakediyor oda .
ama benim aklımda şöylede bir şey var bu adamla ilgili bence bu adam şuana kadar karşımıza çıkmadı çünkü sadece WB den korkan birisi gibi o ölünce artık korkacak kimse kalmadı diye düşündüğüne göre gerçekten güçlü biri olmalı
Beyazsakal'dan korkmayan adam yok ki... Koskoca Denizciler bile korkuyordu adamdan... O yönden düşünmek yanlış olur.. Ama yinede mantıklı bir düşünce...

Özenti bi karakter olmuş kesinlikle...Luffy bunu gear second la çok rahat alır...Çeviri için eline sağlık...
Sağ ol.. Ama tek atar demek yanlış olur...

Biraz kıytırık bi karakter gibi gözüktüğü için öyle dedim...Zaten tek de alma değil de gear second da kapışırlar alır bence...
Valla manga sayfasının birini alan adam kıytırık değildir bence...

Son düzenleme:
aynen katıllıyorum. ilerde luffy ile karşılaşabilir. wbnin koruduğu adaları luffy koruyabilir ilerde diye bir teoride atayım ortaya.
luffy önce kendini ve tayfasını korusun bence :D ne zaman iyileşecek? ne zaman tayfasını bulacak? bunları yapıcakta korsan kral olucak sonra o adaları koruyabilir ondan sonra, kimse tınlamaz seni istersen ödülün 600milyon olsun adının önünde kral denmedikçe (bence) bu ada benim korumam altında dediğinde bişey ifade etmez baksanıza shicibukai jinbei balık adam adasını koruyamıyor, beyazsakal gelmiş burası benim demiş hiçbir olay kalmamış o yüzden jinbei beyazsakalcı oldu zaten balık adamları koruduğu için
kahverengi sakala gelirsek gerçek sakal olan karasakal onu fena dövücek bence içimden öyle geçiyor :D zaten güçlü biri değil kesinlikle Oda'nın ironisi olarak görüyorum beyazsakal öldü çakma sakallılar fırsat bu fırsat dadanmaya başladı tam küçük adamın yapıcağı bir iş , ancak smoker'a katılıyorum daha görürüz bu adamı 1sayfayı mangada işgal ettine göre, ama ya luffyden yada karasakal teachten dayak yerken görürüz bana kalırsa

abi kıytırık olup olmamasına göre mangada yerine bakarsak buggy nin ne işi var kaç bölümdür? :hhh:

Moderatör tarafında düzenlendi:
luffy önce kendini ve tayfasını korusun bence :D ne zaman iyileşecek? ne zaman tayfasını bulacak? bunları yapıcakta korsan kral olucak sonra o adaları koruyabilir ondan sonra, kimse tınlamaz seni istersen ödülün 600milyon olsun adının önünde kral denmedikçe (bence) bu ada benim korumam altında dediğinde bişey ifade etmez baksanıza shicibukai jinbei balık adam adasını koruyamıyor, beyazsakal gelmiş burası benim demiş hiçbir olay kalmamış o yüzden jinbei beyazsakalcı oldu zaten balık adamları koruduğu için
kahverengi sakala gelirsek gerçek sakal olan karasakal onu fena dövücek bence içimden öyle geçiyor :D zaten güçlü biri değil kesinlikle Oda'nın ironisi olarak görüyorum beyazsakal öldü çakma sakallılar fırsat bu fırsat dadanmaya başladı tam küçük adamın yapıcağı bir iş , ancak smoker'a katılıyorum daha görürüz bu adamı 1sayfayı mangada işgal ettine göre, ama ya luffyden yada karasakal teachten dayak yerken görürüz bana kalırsa
Luffy ile karşılaşması büyük bir olasılık... Ayrıca adamın tipinden baya bir korsan olduğu anlaşılıyor...

Herkes benle aynı fikirde sanırım... Luffy için zorlu bir rakip daha...

Son düzenleme:
WB'nin ölümünden sonra oluşan kaosu ve ne kadar boş beleş korsasnların ortaya çıktığını göstermek için konulmuş bir karakter. İleride Luffy trafından basitçe ezileceğini düşünüyorum.

İğrenç bir karakter daha ortaya cıkardı oda.Newwordde barındıgına göre güçlü bir karakter ilerleyen bölümlerde güçleri hakkındada bir kanıya varabiliriz.

sanmıorm bana karasakal gibi bi karakter gibi geldi her ne kadar bos görünsede karasakalda bos değil buda az hileli hurdalı bi eleman zaten :D
ne yaptın kardeş karasakal bunu karanlıkla çekse deprem le bi koysa yerden kalkamaz bence :D karasakal tam korsan çok sinsi bir adam, roger'ın oğlu ateş yumruk ace'i yenmiş,4.komutan thatch'i öldürmüş,sengoku ve garp'a racon kesti :D ,shanks kendiyle eşit görüyor zaten meyvesiz gözünü patlatmış shanks'ın önceden ,magellanı yarı-ölü hale getirmişler impeldowndan lvl6 kaçaklarını kaçırırken bu adamda bellamy gibi olur ancak karasakal ile kıyaslamam asla bu adam biraz barbarlara benziyo duyar duymaz öldünü beyazsakalın atlamış sazan gibi yahu sen oturmuş adamın ölmesini mi bekliyodun? adamın planı bu :D bide karasakaldaki planlara bak sen :D ya luffy bunu döver yada marco gider alır ifadesini ,karasakalı ben younku seviyesinde görüyorum zaten supernovalar ve sengokuda,karasakal tehlikesinin farkında zaten

kardeş gücünde karasakala denk olabilir demedimki sadece tipi şekli bide huyu benzio dedim uçmuşsun sen iice :D
haklısın biraz fazla tepki verdim :D ancak karasakal bunu hiç meyve gücü olmadan bile yener bence 4.komutan thatch'i öldürdünü düşünürsek ama huyu benziyora katılmıyorum bu adam akıllı değil bence adamın planı beyazsakalın ölmesini mi beklemek? bundan sonra orayı illaki bir younku yada senden güçlü biri(marco,teach,luffy hatta croco) gelip alcak senden o kadar korkmuşsan beyazsakaldan bence bu adam don krieq ve bellamy tarzı tabi shin sekaidaki korsan seviyesine göre

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık