Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Castlevania (2017-2021)

Diziyi beğendiniz mi? Sonu Tatmin Etti mi?

• Çok iyiydi.

Kullanılan: 12 25.5%
  • Orta karar, güzel bir seriydi.

Kullanılan: 28 59.6%
  • Sarmadı.

Kullanılan: 2 4.3%
  • Tatmin oldum.

Kullanılan: 3 6.4%
  • Tatmin olmadım.

Kullanılan: 4 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    47
Dirilmelerinin sebebi, son bölümde trevor ölümü yenerek, aslında öteki taraf ile dünya arasında bağlantıyı bozuyor. ruhları dünyada ki bedene girdikten sonra trevor ölümü yok ettiği için ruhlar dünya da kalıyor ve kendi bedenlerine ulaşıyor.
Ölüm denilen şey, ölümün kendisi değil. Dünya üzerindeki yaratıkların ona taktığı bir isim. Benim hatırladığım kadarıyla bu canavarın ölüme hükmetme gibi bir gücü yok. Dolayısıyla olayın Trevor'un ölümü yok etmesiyle ilgisi yok. Lisa'nın ve Dracula'nın ruhları cehennemden çekildiği için ruhlar orijinal bedene geri dönüyor. Ölüm'ün Dracula ve eşini kendi bedenlerinde diriltmek yerine, mumya benzeri bir vücuda koyma sebebi Dracula'nın öfkelenip insanlığı yok etmesini istediği için. İki ruhun aynı bedende olması onları delirtip, öfkelendirecekti çünkü.

Bu Alucard'ın yanına gelen ikiliden pis kokular alıyorum... Rahat bırakın lem adamı. (3. sezon 5. bölümdeyim henüz)

Edit: 3. sezon finaline geldim, Jujutsu Kaisen mi bu? :oleyo2:

Son düzenleme:
Bazı bölümleri izlerken çok sıkıldım. Özellikle 3. sezon çık sıkıcıydı. İlk sezon ve final gayet güzel. Tavsiye ederim.
Dracula reis ölünce dizideki vampirlerin pek havası kalmadı maalesef. Bir da işleyiş yavaşlayınca zor dayandım. Godbrand hoşuma gitmişti adamı saçma sapan harcamışlar. 4 kız kardeş de sonradan düzeliyor.

Finalin mutlu son olacağını Saint gösterilince anlamıştım. Mutlu son iyidir. Lenore'un ölmesi üzdü bu arada. Senden adam olmaz Hector.

Büyücü kadın ilk bölümlerde sıradan bir heykeli bile yenemezken birkac bolum sonra avatar moduna gecip evrenin en kudretli yarattıklarını ve karakterlerini yok ediyor. Tilt olmustum.

Büyücü kadın ilk bölümlerde sıradan bir heykeli bile yenemezken birkac bolum sonra avatar moduna gecip evrenin en kudretli yarattıklarını ve karakterlerini yok ediyor. Tilt olmustum.
Dövüşleri daha çok zevk veren bir battlemage görmedim. Elementleri kullanış şekli, çevikliği ve sürekli sıcak temas halinde milletin içinden geçen bir büyücü olması çok çekiciydi.

Güzel seri, tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık