Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Castlevania (2017-2021)

Diziyi beğendiniz mi? Sonu Tatmin Etti mi?

• Çok iyiydi.

Kullanılan: 12 25.5%
  • Orta karar, güzel bir seriydi.

Kullanılan: 28 59.6%
  • Sarmadı.

Kullanılan: 2 4.3%
  • Tatmin oldum.

Kullanılan: 3 6.4%
  • Tatmin olmadım.

Kullanılan: 4 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    47

Castlevania, Konami'nin aynı adlı Japon video oyun serisine dayanan bir Amerikan yetişkin animasyonlu web televizyon dizisidir.
İlk iki sezon 1989'da yayınlanan Castlevania III: Dracula's Curse' den uyarlanmıştır, Dizi, Eflak halkını Dracula ve minyonlarından
koruyan Trevor Belmont, Alucard ve Sypha Belnades' i konu almaktadır.

...

Trevor Alucard Sypha

...

Serinin ikinci sezonu Rotten Tomatoes' da %100 puan almış ve 2018' de En İyi Animasyon Dizisi dalında IGN Ödülü kazanmıştır.
Seri 4. Sezonu ile sona ermiştir, ancak internette aynı evrende farklı karakterlerin işleneceğine dair söylentiler vardır.

Bir son olarak gram tatmin olmadım, bir sonraki sezon üç farklı tarafın birbirine girmesini bekliyordum ama yokmuş. :T Bazı olayların gelişme şekli de çok hoşuma gitmedi ara sıra diyaloglar çok tek düze ve gereksiz geldi. En çok üzen de o kadar kara zırhını gösterip de milleti beklentiye sokup İki lezbiyen Vampir' in olaysız dağılalım diyerek ayrılması, yani güzel bağladı ama işin içine kuvvetli bir savaşçı ve zırh mırh sokup insanı heveslendirmeye ne gerek var. Boş köylü kestirdiler güzelim karaktere.
Saint German efsane bir karakter, sırf o ve Isaac yeter zaten seriyi güzel kılmak için.
Onların dışında ilk sezonlar gıcık olsam da Hector da kalbimi kazanmayı başardı, Lenore ile olan çarpık çurpuk ilişkisini de çok güzel yansıtmışlar, bayıldım.

Başı sonu güzel bitti. Yazar konusunda sıkıntı yaşanılmış deniyor da spin-off la her şey düzelir. Keşke her yıl 1 sezon çıkarsalar. Özledik kanlı bıçaklı serileri...

Bir netflix serisinin olabileceği kadar iyiydi. Aksiyon ve hareket var. Çok bir şey beklemeyince tatmin olunuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık