Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Castlevania (2017-2021)

Diziyi beğendiniz mi? Sonu Tatmin Etti mi?

• Çok iyiydi.

Kullanılan: 12 25.5%
  • Orta karar, güzel bir seriydi.

Kullanılan: 28 59.6%
  • Sarmadı.

Kullanılan: 2 4.3%
  • Tatmin oldum.

Kullanılan: 3 6.4%
  • Tatmin olmadım.

Kullanılan: 4 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    47
son bölümü izledim iyi güzel derlen karı koca dirilmelerine anlam veremedim Trefor un bir yerden çıkacağı belliydi ama diğer ikisinin dirilmesi hoşuma girmedi açıkçası, o zaman devamı gelecek gibi ayrım nerede bu hırslı insanoğlu tekrar bir pislik yapıp başka yaratıklar çağırma çalışmarını beklemedim değil Hector hadi bir nebze kendi yolunu yarattı da İsaac a noldu misal Carmila dan sonra gözükmedi ama genel olarak İsaac izlemek hoşuma gitmişti.

son bölümü izledim iyi güzel derlen karı koca dirilmelerine anlam veremedim Trefor un bir yerden çıkacağı belliydi ama diğer ikisinin dirilmesi hoşuma girmedi açıkçası, o zaman devamı gelecek gibi ayrım nerede bu hırslı insanoğlu tekrar bir pislik yapıp başka yaratıklar çağırma çalışmarını beklemedim değil Hector hadi bir nebze kendi yolunu yarattı da İsaac a noldu misal Carmila dan sonra gözükmedi ama genel olarak İsaac izlemek hoşuma gitmişti.
Dirilmelerinin sebebi, son bölümde trevor ölümü yenerek, aslında öteki taraf ile dünya arasında bağlantıyı bozuyor. ruhları dünyada ki bedene girdikten sonra trevor ölümü yok ettiği için ruhlar dünya da kalıyor ve kendi bedenlerine ulaşıyor.

dün 1. bugün 2. sezonu bitirdim. 2. sezonun son sahnesi... Çok içtendi diyelim.

Animasyon iyi ama seri çok sıkıcı. İlgi çekici hiçbir şey yok neredeyse. Biraz sıkıla sıkıla izliyorum.

@Brönzel Lem tahmin ettiğin favori karakterim kimdi?

@Brönzel Lem daha iki bölüm izledim ama zaten karakter kendini belli ediyor... Başkası olacağını sanmam. Saint Germain değil mi? Kum saati kolyesinden ve dilinden düşmeyen zamandan belli. Zaman Tanrısıyla karşı karşıyayızdır umarım. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık