Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-6] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    118
  • Anket kapatılmış .
Biraz daha sabretmesi gerekiyor reyizin. Luffy'nin yolu bir kez daha Impel Down'a düşecek. Çekip kurtaracak reyizi o mapustan.
Keşke ya... Impel Down elbet yıkılacak. Artık devrimciler mi bizimkiler mi halleder bilmem :D Bon-chan tayfaya yakışır. Gereken sadakatin alası var zaten.

Edit: Jinbei'yi tayfaya davet ettiyse Luffy Bon-chan'ı kesin davet eder diye düşünüyorum. Gerçi Jinbei'nin yaptıkları da az değil ama Bon-chan'ın fedakarlığı daha bir işlemiştir bence.

Luffy, Katakuri, Bon Clay.

Bi analiz yapın da bilelim şekilci miyiz, okama mı? Şaka yollu takılmayı abartıp baskı uygulamaya, yaftalamaya gerek yok. Bir karakteri sevmek için bir sürü parametre vardır. Tipi iyi diye sevmek size basit geliyor değil mi? Sanki hayatınızda bir insanın güzelliğini hiç takdir etmemiş gibisiniz.

Ayrıca Katakuri karakteri One Piece dünyası için oldukça orjinal bir karakterdir. Düşmanlarını bir kez bile aşağılamamış, kibirlenmemiş, fazla konuşmadan işini yapmış, gösteriş merakı olmayan bir karakter. Tek bir saldırısını bile isimlendirdiğini görmedik Oyaji gibi. K.hakinin sadece onda görülen orjinal bir kullanım şekline sahip. Karizma olması karakterin sadece bir yönü. Karşısınızdaki insanları basit düşünen, az gelişmiş, tek parametre ile karar veren, kısacası aptal yerine koymayın. Bir tek siz akıllısınız, karakterlerin arkasındaki engin backgroundu bir tek siz çözüyorsunuz sanmayın.

Son düzenleme:
Kata konusuyla tamamen alakasız biri olarak bir şey yazmam doğru mu bilmiyorum ama sonuçta burası bir forum, düşüncelerimi yazacağım.
Forumu sessizce takip eden biriyim, bir süredir forumda ciddi kutuplaşma var. Düşüncelerin olduğu yerde her zaman zıtlık olacaktır ama bu öyle değil. Genellikle çoğu konunun içinde açık ya da kapalı karşı tarafa saldırı oluyor. Gerçekten bu konuyu tatlıya bağlayamaz mıyız? Hayali karakterler için değmez ki.
Gerçekten maydanoz gibi algılanıyorsam özür dilerim ama eminim ki forumda benim gibi düşünen insanlar vardır.

Edit: İmla

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık