Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-6] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    118
  • Anket kapatılmış .
Sakin olun gençler. Ben sizin gibi tipini beğenmiyorsunuz diye karakteri sevmeyişinize tahammülsüzlük göstermiyorum. Siz de aynı tahammülü tipi yüzünden oylayanlara gösterin. Ki ortada oy veren bütün kitlenin böyle olduğuna dair bir veri yokken. Adamın tipi haricinde bütün icraatleri ortadayken. Elinizde zaten karakteri gömebileceğiniz bir argüman yok, ya ağzına kaşına gözüne laf edeceksiniz ya da ana kuzusu oluşuna haklısınız o yüzden. En azından kendinizle çelişmeyin.

Garpta hepsi var olum.

Ah canım eli titrermiş :S Kirli çamaşırlar döükülüyor :D
Devrimci seviyorum deyip has devrimci Ivankov'u yerden yere vuran, sevdiği her "devrimci" şekil şukul olan adam kirli çamaşırdan söz etmesin. Laflara bak. :D

Sen Garp'ı da diğerlerini de niye sevdiğimi tüm forum gibi gayet iyi biliyorsun, boşa kürek çekme. Unuttuysan falan git analizlerimi oku üşenmeden. :rolleyes:

Devrimci seviyorum deyip has devrimci Ivankov'u yerden yere vuran, sevdiği her "devrimci" şekil şukul olan adam kirli çamaşırdan söz etmesin. Laflara bak. :D

Sen Garp'ı da diğerlerini de niye sevdiğimi tüm forum gibi gayet iyi biliyorsun, boşa kürek çekme. Unuttuysan falan git analizlerimi oku üşenmeden. :rolleyes:
Yerden yere vurmadım sevmiyorum dedim. Aşırı karakterleri sevmem ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık