Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Breaking Bad (2008-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 66 94.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    70
Yoo, gerçekten yazdım yani. Bu dediklerinin arkası dolu mu diye, önerilerine bakarak görelim.

Bu dizi babamın dizisi değil. Ölesiye seven biri veya holigan fanı değilim
Arkadaşın sorusunu ben de tekrarlıyorum :D. Cidden bu diziyi beğenmeyen hangi diziyi beğenir merak ediyorum.
Arkası dolu mu derken ? Fazlasıyla göreceli bir konu olduğunun farkındasın değil mi ? Ben buraya arka sokaklar yazsam ve sen bana breaking bad in daha iyi olduğunun altını doldur desem ne dicen mesela ? Yok olay örgüsü şu şu sebeplerden dolayı arka sokaklardan daha iyi gelişiyo yok karakter derinliği şu şu sebeplerden daha iyi vs. gibi şeyler yazıcaksan altını doldurmuş olmuyosun onun farkında olalım.Benim buraya "Kaido mf ye gitmemek için Shanks'tan kırmızı pone aldı" gibi bir şey demem lazım ki sen bana altını doldur diyebilesin.Dizi 1. sezonu hariç yeterince cezbetmedi beni diyorum altını doldur diyorsun.Ne alaka ? O yüzden dışardan babanın dizisini savunuyor gibi gözüküyorsun.

Ha yinede kırmayalım seni söyleyelim.Breaking Bad'in türünü drama,suç olarak düşünürsek içinde bu ögelerden en az birini barındıran Narcos,Prison Break,son 2 sezonu hariç Got gibi diziler beni daha çok cezbetmişti.Bunlar ilk aklıma gelenler.

Arkası dolu mu derken ? Fazlasıyla göreceli bir konu olduğunun farkındasın değil mi ? Ben buraya arka sokaklar yazsam ve sen bana breaking bad in daha iyi olduğunun altını doldur desem ne dicen mesela ? Yok olay örgüsü şu şu sebeplerden dolayı arka sokaklardan daha iyi gelişiyo yok karakter derinliği şu şu sebeplerden daha iyi vs. gibi şeyler yazıcaksan altını doldurmuş olmuyosun onun farkında olalım.
Sakin ol :D. Ben sadece merak ettim. Arkası dolu ya da değil falan pek de umrumda değil.

Narcos,Prison Break,son 2 sezonu hariç Got gibi diziler beni daha çok cezbetmişti.Bunlar ilk aklıma gelenler.
Tamamdır. Cevabı kendi adıma aldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık