Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Breaking Bad (2008-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 66 94.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    70
Ne demek istediğini anladım mükemmel insan ama bu adam mecburen yapıyordu bu işleri. Memurlar öyle kimya professörü veya nobel ödüllü olmuyorlar. Milyar dolarlık şirket hiç kurmuyorlar. Bu adam bill gates gibi yaşaması gerekirken, sıradan bir memur hayatı yaşıyordu. O kadar potansiyeli vardı ama hepsini bahtsızlığına kaybetti. Bunun da pişmanlığını yaşıyordu. Kanser son darbeydi yani anlayacağın. Bu adamla, sıradan bir memuru kıyaslayamazsın.
Waltera tek kötü birşey oldu ömründe oda ona yetti, adı Skyler. :hhh:

Dizi daha vurucu olsun diye Walter gibi bir dehanın dibe çöküş hikayesi çok net işlenmedi. Arada boşluk var. Evlerini alırken bile özgüven patlaması yaşayan kendini ve çapını bilen bu adam ne oldu da dibi gördü ve böyle yaşamayı sindirdi anlatmadılar. Dibten yükselişi daha etkileyici gelsin diye geçiştirildi bu muhabbet. Egosuna yenik düşüp bir kimya şirketinde çalışmayı mı kabul etmedi kendi işini kuracak parayı mı bulamadı hakkı mı yendi Skyler mı bir noktadan sonra baskı yaptı vs bilmiyoruz. Hatırlamıyorum ben bunun detaylıca açıklandığı bir fb sahnesi ya da diyalog.

Dizi daha vurucu olsun diye Walter gibi bir dehanın dibe çöküş hikayesi çok net işlenmedi. Arada boşluk var. Evlerini alırken bile özgüven patlaması yaşayan kendini ve çapını bilen bu adam ne oldu da dibi gördü ve böyle yaşamayı sindirdi anlatmadılar. Dibten yükselişi daha etkileyici gelsin diye geçiştirildi bu muhabbet. Egosuna yenik düşüp bir kimya şirketinde çalışmayı mı kabul etmedi kendi işini kuracak parayı mı bulamadı hakkı mı yendi Skyler mı bir noktadan sonra baskı yaptı vs bilmiyoruz. Hatırlamıyorum ben bunun detaylıca açıklandığı bir fb sahnesi ya da diyalog.
Oralar çok hızlı geçiştirildi ya. BCS'da görme ihtimalimiz var mıdır?

Yakında onunda dizisini çekerler adı "Skyler" olur muhtemelen. :bilmem:

Bu kadar yavaş ilerlemese daha güzel bir dizi olabilirdi. Çok fazla sıkıcı bölüm var. Jesse'nin belli bir yerden sonra uzaklaşmak istemesi de tat kaçırdı. Wire, Oz, Rome, Got kadar kaliteli olduğunu düşünmesem de iyi dizi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık