Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Breaking Bad (2008-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 66 94.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    70
Şaka bir yana bence Walter skylerla hiç evlenmemeliydi kadın Walter gibi kimyageri banliyoya gömmüş resmen bide sonrada adamın yüzüne bakmamış.

Benim bu diziden anladığım azgınken eş seçmeyin sonra hayatınız kayabilir. Hatta ilk sahnede bile skyler walterı azgın bırakıyordu felan adam resmen yalvarıyordu kadına.

Skylerın hiç olmasaydı milyarder Walter 20lik manken eşiyle mutlu mesut yaşayan bir adam olacaktı bence. :bilmem:
O zengin çift vardı adlarını unuttum Walter'ın eski ortakları. Walter o kadınla manitaydı zamanında. Keşke devam etseymiş. Şu an milyoner olabilirdi. Skyler araya girmiştir kesin hıa.......

4 sezon izledim. Sanki 4. sezonda bitse iyiymiş. 5e geçtim ama daha ilk bölümün yarısına kadar anca dayandım. Sanki aşırı zorlamışlar.

Yav kadın resmen banliyö fantazisini yaşamak için adamın hayatını karartmış hala bunu savunanlar var bide. :D
Bir de şu açıdan bak; Bu kadın olmasa dert sıkıntı olmayacak, dolayısıyla Walter hiç bu işlere girmeyecekti. Yani dizi de olmayacaktı haliyle. Bu yüzden Skyler ve Jesse'ye sempati besleyebiliriz. Bu ikisi dert bela olmasa, walter nasıl bunca dert belayı çözecekti, değil mi? :hmm:

Bir de şu açıdan bak; Bu kadın olmasa dert sıkıntı olmayacak, dolayısıyla Walter hiç bu işlere girmeyecekti. Yani dizi de olmayacaktı haliyle. Bu yüzden Skyler ve Jesse'ye sempati besleyebiliriz. Bu ikisi dert bela olmasa, walter nasıl bunca dert belayı çözecekti, değil mi? :hmm:
O jesseye hiç başlattırma beni herif resmen tam bir karın ağrısıydı ve Walter olmasa çoktan hakettiğini bulacaktı. Adam resmen babalık yaptı bu Jesse piçine ama o kıymet bilmedi, zaten okuldaki öğrencileride bu adamın kıymetini bilemedi keza banliyö güzeli Skylerında kendi boktan hayatından başka birşey düşündüğünü görmedik.

Walterdadaki de saflık adam kendi değerini bilmiyor halbuki bu dehayla aspirin yapsa gene zengin olurdu o. Zaten Breaking bad Walter gibi bir dehanın çöplükte çürümesinin hikayesidir. :bilmem:

Jesse film dizi anime manga artık ne varsa bu sektörlerin en salak karakterlerinden biri. Hatta en salağı olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık