Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Son bölümün son sahnesinde yaşandı bu. Çok epik şeyler olacak gelecek ay.
Hemen 171 bölüm anime ve 51 bölüm mangayı okuyup yetişin yeni bölüme, yetişmek için sadece mangayı okursanız da olur, animeye sonra bakarsınız.
Ben mangasına bakıyordum arada. Kusuruma bakma cane ama çok eğreti duruyor kurgusu.

Ben mangasına bakıyordum arada. Kusuruma bakma cane ama çok eğreti duruyor kurgusu.
Dışardan bakınca hikayesi pek hoş değil, doğrudur ama hikayenin içine girince heyecanlı oluyor. Özellikle son 20 sayı epey çoşkulu olaylar yaşandı. Bu nedenle popülaritesi çok arrtı. Naruto sevenler en azından aydan aya bakabilir bence, mangası okunabilir seviyede.

bu serinin mangası trde var mı, çünkü bi kamyon dolusu alıp kent meydanında yakmayı düşünüyorum.
Mangaların pahalılığına dikkat çekmek için sevdiğin bir mangayı yakarak böyle bir eylem yapman hoş olur, Amazon'dan sipariş edebilirsin.

Dışardan bakınca hikayesi pek hoş değil, doğrudur ama hikayenin içine girince heyecanlı oluyor. Özellikle son 20 sayı epey çoşkulu olaylar yaşandı. Bu nedenle popülaritesi çok arrtı. Naruto sevenler en azından aydan aya bakabilir bence, mangası okunabilir seviyede.
Evreni hoşuma gittiğinden dolayı zaten bakıyordum arada dedim ya. Öyle habersiz değilim o kadar seriden.

Bu konunun ilk sayfasına bakarsan ne düşündüğümü zaten söylemiştim. Narutodan ayrı değerlendirelim derim hep. O zaman gideri var.

Evreni hoşuma gittiğinden dolayı zaten bakıyordum arada dedim ya. Öyle habersiz değilim o kadar seriden.

Bu konunun ilk sayfasına bakarsan ne düşündüğümü zaten söylemiştim. Narutodan ayrı değerlendirelim derim hep. O zaman gideri var.
Doğru dedin, zaten Boruto kendisi de söyledi. Bu hikaye Naruto'nun değil Boruto'nun hikayesi. Ayrı değerlendirmek gerek.

Mangaların pahalılığına dikkat çekmek için sevdiğin bir mangayı yakarak böyle bir eylem yapman hoş olur, Amazon'dan sipariş edebilirsin.
yok şu an karar aldım biraz az ırkçılık olmuş, direk gidip japonyada yapıcam bu eylemi. iyi forumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık