Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Konoha'yı kurtarmak bu sefer Rock Lee'ye düşecek gibi. :) 8 kapı bir başka tanrıyı daha hacamat edecek. :)
Eğer bu savaş beklenen Konaha yıkımı ve Nardo/Saske ölümlerini içermeyecekse bu savaşa önemli ölümler gerek. Rock Lee en uygun kişi olur. Epik bir şekilde bir yıldız gibi kayar. Aslında Gai-sensei'den Kakaşi'ye, 12'li'ye çok karakter var, epik bir şekilde can verecek ama çizmezler muhtemelen :oops:

Oroçi'nin gelmesini isterim. Ölmüyor nasıl olsa, bir iki hareket yapsa yeter. Tsunade belki ortaya çıkıp ölebilir, yaşı geldi artık. Zaten Koji de geleceği için bir sannin buluşması yaşanmalı.

Konohavasıfsızmaru'nun da ölmesi güzel olur, Boruto'yu korurken falan ölsün.

Eğer bu savaş beklenen Konaha yıkımı ve Nardo/Saske ölümlerini içermeyecekse bu savaşa önemli ölümler gerek. Rock Lee en uygun kişi olur. Epik bir şekilde bir yıldız gibi kayar. Aslında Gai-sensei'den Kakaşi'ye, 12'li'ye çok karakter var, epik bir şekilde can verecek ama çizmezler muhtemelen :oops:

Oroçi'nin gelmesini isterim. Ölmüyor nasıl olsa, bir iki hareket yapsa yeter. Tsunade belki ortaya çıkıp ölebilir, yaşı geldi artık. Zaten Koji de geleceği için bir sannin buluşması yaşanmalı.

Konohavasıfsızmaru'nun da ölmesi güzel olur, Boruto'yu korurken falan ölsün.
Konohamaru'yu vasıfsız yapan etken Boruto'nun animesi yüzündendir. Ben ölmesini istemiyorum aksine ilerde sensei ağırlığını görmek ve önemi artmasını istiyorum.

Konohamaru'yu vasıfsız yapan etken Boruto'nun animesi yüzündendir. Ben ölmesini istemiyorum aksine ilerde sensei ağırlığını görmek ve önemi artmasını istiyorum.
Konohamaru başarısız bir Kakaşi denemesi oldu. Kakaşi gibi çok nitelikli biri ama Kakaşi'nin aksine karizması ve sahip olduğu potansiyeli değerlendirme kapasitesi yok.

Bu arada Kashin Koji kaç yaşındadır. Hem hayata gelme yaşı ve biyolojik yaşı? kaçtır sizce?
Koji en az 35 en çok 45 yaşındadır. O aralıkta bir fiziğe sahip görünene göre.

158. Bölüm akıcıydı. Müthiş olması ise Mugino'nun olaya giriş yapmasından kaynaklı. Bir karakteri animede önceden farklı bir hikaye üzerinden tanıtmak iyi bir fikir. Alakasız anime canonlar yerine mangayı işaret eden hikayeler daha güzel oluyor. Bölümün tedirgin ve gizemli havası nedeniyle yine heyecan dorukta. Haşirama reyiz hücreleriyle hala daha büyüklüğünü gösteriyor. Nardolar/Saskeler gelip geçer ama 1000 yıl sonra bile Haşirama reyizin adı ve hücreleri konuşulmaya devam eder.

Müthiş bir bölüm daha geldi 159 ile birlikte. Sonunda kişilik sahibi bir karakter ortaya çıktı. Doktor Yubina Naruto dönemlerinden bir karakter tadına sahipti. Haşirama hücreleri çağları aşarak ilerlemeye devam ediyor. Boruto'nun bir görevde daha başarısız olması, animenin giderek daha karanlık bir hal alması sevindirici bir durum. Anime Kara Ark ile birlikte giderek daha da gore olacaktır. Tek sorun ise rengarenk animasyon. Bu konuya da çözüm bulurlarsa gidişat müthiş. Kara Ark gümbür gümbür ilerliyor, heyecan dorukta.

Müthiş bir bölüm daha geldi 159 ile birlikte. Sonunda kişilik sahibi bir karakter ortaya çıktı. Doktor Yubina Naruto dönemlerinden bir karakter tadına sahipti. Haşirama hücreleri çağları aşarak ilerlemeye devam ediyor. Boruto'nun bir görevde daha başarısız olması, animenin giderek daha karanlık bir hal alması sevindirici bir durum. Anime Kara Ark ile birlikte giderek daha da gore olacaktır. Tek sorun ise rengarenk animasyon. Bu konuya da çözüm bulurlarsa gidişat müthiş. Kara Ark gümbür gümbür ilerliyor, heyecan dorukta.
Boruto mangasının yeni bölümü ne zaman gelecek ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık