Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

@Riful

Metal Lee ne zaman babası gibi olmaya başlayacak? :mad:
Esasında Rock Lee'den bile bir numara görmedik.
Metal Lee tıpkı çocuk Ga-senseii'nin Dai Reyiz'e baktığı gözle bakıyor muhtmelen Rock Lee'ye, biraz daha iyi diyelim, utanmıyordur en azından.
Yani Metal Lee'nin açılması için öncelikle Rock Lee'nin bir şov yapması gerek.

Esasında Rock Lee'den bile bir numara görmedik.
Metal Lee tıpkı çocuk Ga-senseii'nin Dai Reyiz'e baktığı gözle bakıyor muhtmelen Rock Lee'ye, biraz daha iyi diyelim, utanmıyordur en azından.
Yani Metal Lee'nin açılması için öncelikle Rock Lee'nin bir şov yapması gerek.
Rock Lee'den Boruto'da bir şeyler göreceğimizi düşünmüyorum zaten. :mad:

Lee'nin part 1 de oynadığı rolle Metal'in burada oynadığı rol çok farklı hiç sevmedim.

Her şeyi aynı yapmışlar ama iş bana gelince bozuyorlar. :mad: Tüm karakterler babası anasının bir noktada kopyası ama Lee'ye gelince iş bozmuşlar. :mad:

Rock Lee'den Boruto'da bir şeyler göreceğimizi düşünmüyorum zaten. :mad:

Lee'nin part 1 de oynadığı rolle Metal'in burada oynadığı rol çok farklı hiç sevmedim.

Her şeyi aynı yapmışlar ama iş bana gelince bozuyorlar. :mad: Tüm karakterler babası anasının bir noktada kopyası ama Lee'ye gelince iş bozmuşlar. :mad:
Mangadan beklentim yok yan karakterler konusunda ancak Anime mangaya yetişince ara vermek yerine uzun anime canon'lar yapmaya başlarsa Metal Lee parlayabilir.

Metal Lee elinden geleni yapıyor ancak dünya değişti. Savaşmaya adam yok etrafta.
Yalnız şu da var ki eğer Metal Lee evlatlık değilse, Rock Lee'nin dna'larından geliyorsan kendisi, bu durumda Rock Lee Sakura'ya ihanet etti demektir.

Yok mu bir Neji Hyuga esintisi vericek bir shinobi ya?

Himawari aslında en potansiyelli sensin şu köyde sana inanıyorum.

Mangadan beklentim yok yan karakterler konusunda ancak Anime mangaya yetişince ara vermek yerine uzun anime canon'lar yapmaya başlarsa Metal Lee parlayabilir.

Metal Lee elinden geleni yapıyor ancak dünya değişti. Savaşmaya adam yok etrafta.
Yalnız şu da var ki eğer Metal Lee evlatlık değilse, Rock Lee'nin dna'larından geliyorsan kendisi, bu durumda Rock Lee Sakura'ya ihanet etti demektir.
Dengesiz dengesiz, ayarsız ayarsız, şuursuz şuursuz konuşmayın lütfen Riful-san. Evli kadının peşinde mi koşacaktı Lee? :mad: Tenten ile uyumlu bir ikililer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık