Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Dengesiz dengesiz, ayarsız ayarsız, şuursuz şuursuz konuşmayın lütfen Riful-san. Evli kadının peşinde mi koşacaktı Lee? :mad: Tenten ile uyumlu bir ikililer.
Koşmayacaktı elbette ama başka kadınların peşinden de koşmayacaktı. Kendini şinobiliğe adayacaktı. Rock Lee'ye bir çocuk verilmiş olması bana göre bir eksidir. Bak Tenten'e Neji'den sonra salmış kendini, bu bir seçimdir, takdir ederim. Ama Tenten'e çocuk çizilseydi hoş olmazdı. Rock Lee yanlış yaptı.

Koşmayacaktı elbette ama başka kadınların peşinden de koşmayacaktı. Kendini şinobiliğe adayacaktı. Rock Lee'ye bir çocuk verilmiş olması bana göre bir eksidir. Bak Tenten'e Neji'den sonra salmış kendini, bu bir seçimdir, takdir ederim. Ama Tenten'e çocuk çizilseydi hoş olmazdı. Rock Lee yanlış yaptı.
Ölene kadar Sakura'nın yasını tutmalıydı diyorsunuz yani? Kendini de alkole verirse tam olur, evet. :) Tsunade-Dan olayı gibi.

Lan son sayıyı okuyanınız var mı?
Boruto mangası efsane gidiyor!
Manga özellikle Amado olaya girdikten sonra her bölüm artan bir tempoya sahip. Heyecan sürekli bir artışta, tam durulacak derken şimdi de Konoha'nın yıkımı ve büyük savaşlar söz konusu. Heyecan hiç olmadığı kadar dorukta.

Manga özellikle Amado olaya girdikten sonra her bölüm artan bir tempoya sahip. Heyecan sürekli bir artışta, tam durulacak derken şimdi de Konoha'nın yıkımı ve büyük savaşlar söz konusu. Heyecan hiç olmadığı kadar dorukta.
Konoha'yı kurtarmak bu sefer Rock Lee'ye düşecek gibi. :) 8 kapı bir başka tanrıyı daha hacamat edecek. :)

Koji Sasuke ve Naruto'dan güçlüdür diye düşünüyordum ama yanılmışım sanırım. Amado'nun sözlerine bakarsak...

Yine de Jiraiya'nın üstündedir yüksek ihtimalle Koji. Ancak Jiraiya-İtaçi-Pain gibi tipler de bir Otsutsuki'ye(Boruto'dakilere, RS, Kaguya gibi tiplere değil)karşı böyle bir savaş verebilirdi tabii.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık