Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 287 84.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Savaş kolay olmaz da Kizaru kendini geliştirecek olayı ne?
Ölümüne bir dövüş işte. Uyanış açabilir, Kral hakisi uyanabilir, meyvesinin yeni bir kullanım yönünü kefşedebilir yada kendisini fiziksel olarak daha üst noktalara taşıyabilir. Neticede gençliğinden beri disiplin ve gelişim ile yetişmiş bir denizci subayı. Korsanlara göre denizciler bu şekilde gelişime daha açık karakterler çünkü altyapıları diğer tüm karakterlere göre daha sağlam.

Son bir kaç bölüm artık, ondan sonra sahne senin kral. Yap şovunu da alem adam görsün. @sensey Kizaru reis gelirse var mı bir etkinliğimiz. :)
Dostum seninki bir avatar çekeriz hepimiz. Reisi takım elbiseli karşılamak lazım. :D:sapkali:

Savaş kolay olmaz da Kizaru kendini geliştirecek olayı ne?
Ölümüne bir dövüş işte. Uyanış açabilir, Kral hakisi uyanabilir, meyvesinin yeni bir kullanım yönünü kefşedebilir yada kendisini fiziksel olarak daha üst noktalara taşıyabilir. Neticede gençliğinden beri disiplin ve gelişim ile yetişmiş bir denizci subayı. Korsanlara göre denizciler bu şekilde gelişime daha açık karakterler çünkü altyapıları diğer tüm karakterlere göre daha sağlam.
Tokyo Tower olmalı, bir açılış bölümünde Kizaru vs G4 Luffy + Law dövüşü var. Kizaru reis tüm adayı ışığa / lazere çeviriyordu.

Ama şu an Luffy, Kizaru karşısında favori bence.

Ama şu an Luffy, Kizaru karşısında favori bence.
Luffy'nin de giriş yaptığı ligdeki karakterler arasındaki bir dövüşü düşündüğümüz zaman ben artık bir favori belirtmenin hata olacağını düşünüyorum. Tüm özellikleri tavan seviyesine yaklaşmış karakterler oldukları için kazananı belirleyen o küçük farklar değil daha çok dövüş motivasyonları olduğuna inanıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık