Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 287 84.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Bu bölümle birlikte bir diğer değerlenen karakter de Kizaru. Pis dövermiş Big Mom'ı cidden.:a:
Yıllarca dalga geçtik ama doğru çıktı. BM bu hız ve gözlem haki farkıyla ne Kizaru'ya vurabilir ne de saldırıları atlatabilir. WB vs Kizaru gibi olur bu savaş. Artık lazer BM'ye zarar vermez diyen de çıkmaz umarım.

Bu bölümle birlikte bir diğer değerlenen karakter de Kizaru. Pis dövermiş Big Mom'ı cidden.:a:
Dostum sen de biliyorsun ki yanında Oda'nın tükenmez kalemini getirmeyecekse bir şansı yok. Law'ı yonko yapan kalem gün gelir Kizaru'ya neler yapar onu düşünmek hiç yok anca varsa yoksa yonko gömelim.

Son düzenleme:
Dostum sende biliyorsun ki yanında Oda'nın tükenmez kalemini getirmeyecekse bir şansı yok. Law'ı yonko yapan kalem gün gelir Kizaru'ya neler yapar onu düşünmek hiç yok anca varsa yoksa yonko gömelim.
Yapar işte ama yapmadı daha. İlk gazabına uğrayan yonkoular oldu. Kendi eliyle gömdü. Oda gömüyorken bizim gömmemizde hiç sakınca olmaz. :D

Yıllarca dalga geçtik ama doğru çıktı. BM bu hız ve gözlem haki farkıyla ne Kizaru'ya vurabilir ne de saldırıları atlatabilir. WB vs Kizaru gibi olur bu savaş. Artık lazer BM'ye zarar vermez diyen de çıkmaz umarım.
Valla Bm'nin bize gösterdiği featler bunu gösteriyor. Çok zor yener Kizaru'yu. Bir de Kizaru'da iyi bir gözlem hakisi olsun. Eyvah eyvah. :ehe:

Amiraller konusunda ben de daha rahatım. Bu heriflerin karizmasını çizdirmez gibi geliyor. Çünkü luffy nin gelişim yolunda bulunmuyorlar finalde karşılaşacakları için her şeyiyle dövüştürecektir karakteri. Sonunda yenilecekler elbette ama yonkou severler gibi uykusuz geceleri olmayacaktır

Amiraller konusunda ben de daha rahatım. Bu heriflerin karizmasını çizdirmez gibi geliyor. Çünkü luffy nin gelişim yolunda bulunmuyorlar finalde karşılaşacakları için her şeyiyle dövüştürecektir karakteri. Sonunda yenilecekler elbette ama yonkou severler gibi uykusuz geceleri olmayacaktır
Bende buna ihtimal vermiyorum. Beeelllkiiiii akainu hariç. Bu evrende korsanlık-haydutluk bitmez. Bunlarla da çarpışan tek güç denizciler. Amirallerin yenilmesi demek koca kurumun bitmesi demek bu da evreni kaosa sürükler. Coby falan başa geçerse evet daha naif lakin demir iradeye geçmesi de 1 olaya bakar. Kısaca amiral vs hasır şapkalar olmaz ki mantıksız da. Tüm denizcilerin gelmesi de demek bu olay. Dediğim gibi belki aka vs si olur ace den dolayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık