Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 287 84.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Bu arada Aka ve Kizaru North Blue'lu, Zoro ve Luffy ise East. Yani North blue ikilisi East blue ikilisine karşı. Başka bir ihtimalse Oda Luffy'ye yakın olmadıklarıni göstermek için Zoro ve Sanji 2v1 atabilir ama bence bunun olması çok düşük.

Luffy amirallerle uğraşmayacak bence. Daha Im, gorosei var.
Im'in veya Goroseinin dövüşçü olacağını sanmıyorum, olsalar bile Dragonun rakibi olurlar ama konudan sapmamak için detaya girmiyorum. Birisi final, denizcilere karşı olacak savaşın arcıyla ilgili konu açarsa güzel olabilir orada konuşulur bunlar.

Fuji'nin dövüşmeyecegi kesin gibi bir şey. Adamın karakteri belli. Tekme konusuna gelince Kizaru tekneden daha çok lazer ve kılıç kullanıyor ve Kizaru genellikle sağ kollara karşı-karşıya resmedildi. Usopp konusunun olmayacağı kesin.
Fujitora görevi gereği dövüşebilir gibi, benim final arc için çok tahminim var ama dediğim gibi konudan sapmamak için detaya inmeyeceğim. Kizarunun da sağ kollardan üstün olduğu gayet açık bence.

Reis şu an ne yapıyor hiçbir ipucu yok. Oda Garp'ı, Sengoku'yu bile gösterdi ama Kizaru belirsiz. Merak edip Ayıboğan'a mı gitti acaba? Bakalım ne çıkacak... :at:

Seiyuusunun ölmesi kötü oldu. :( Byakuya’nın sanatçısı bile yerini zor tutuyor yok arıyorsun kim olursa olsun.Shabondy arcta baya fanıydım.Kuzan görünce böyle etki yaratmamıştı.Denizciler öyle sevdiğim söylenemez ama Kizaru’nun yeri ayrı.
Seeiyusu cidden kalite katıyordu adama. Bilmiyordum öldüğünü. :( Ne zaman öldü acaba ? Z filminde eski seiyusu mu vardı?

Kizaru'yu güzel kılan o hal ve hareketleriyle teror estirmesiydi. Acayip keyif veriyordu izlemesi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık