Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hiç olmazsa Jack ve Cracker'dan sonra Marco ya saygı artmış. Tek yer diyenler kalmamış bu da iyiye işaret.:(

Hangisinin meyve uyanışı sağlamsa o yener. Ben Marco'nun meyve uyanışını nerdeyse ölümsüze yakın beklediğim için Marco demiştim. Fikrim hala aynı.

Nasıl yani? Kendisini sınırsız şekilde iyilestirebilecek mi?
Sınırsız değil. Ama karşısındaki rakibini tüketecek kadar fazla şekilde iyileşebilecek. Yenilenmesiyle yıpratacak ve yıldıracak. Özellikle aralarında çok fazla güç farkı bulunmayan rakiplerine karşı (amiraller gibi) zafer getirecek bir üstünlüğü olacak.

Çok iyi la :hoo:

Sınırsız değil. Ama karşısındaki rakibini tüketecek kadar fazla şekilde iyileşebilecek. Yenilenmesiyle yıpratacak ve yıldıracak. Özellikle aralarında çok fazla güç farkı bulunmayan rakiplerine karşı (amiraller gibi) zafer getirecek bir üstünlüğü olacak.

Çok iyi la :hoo:
Iyi de onun saldiri gucu de amiraller koymuyor. Attigi tekme olsun, pençe olsun (ekstra olarak Vista var yaninda)

Burada yılacak kişi kendisi. Çünkü muhtemelen sınırı var. 3 gun ise o sinir, uc gün boyunca herkesi tutar. Ama amiral ve yonkolara yenilir.

Kendi klasmanindaki adamlara ise kayda değer hasar verebileceginden onlara karsi çok avantajli.

Mf de Kizaru alir.[Tabi meyvenin bir siniri varsa ve Kizaru bu sınırı aşabilise yoksa diğer türlü çok zor.]
Ama Jack,Kraker gibi adamlardan sonra Marco çok sağlam bir sekilde karsimiza cikacak diye düşünüyorum. Hatta adam bir nevi kaptan oldu şuan, 2Y sonrasinda meyvesi ve hakisi ile birlikte amirali alacağini düsünüyorüm.

Iyi de onun saldiri gucu de amiraller koymuyor. Attigi tekme olsun, pençe olsun (ekstra olarak Vista var yaninda)

Burada yılacak kişi kendisi. Çünkü muhtemelen sınırı var. 3 gun ise o sinir, uc gün boyunca herkesi tutar. Ama amiral ve yonkolara yenilir.

Kendi klasmanindaki adamlara ise kayda değer hasar verebileceginden onlara karsi çok avantajli.
Yonkouların adamlarıyla dövüşler gösterilmeye devam edildikçe Marco klasmanındaki adamların saldırılarının amiral karşısında yetersiz olduğu fikrinin değişeceğini düşünüyorum. Her zaman diyorum Mf'de kurgu denizcilerden yanaydı. Bunlara bakarak şu adamların güç seviyesini belirlemeyin :(

Marco'nun meyvesi serideki en özel meyvelerden. Adam Karasakal'la dövüşe girmiş o meyveyle yahu. İki meyveli Karasakal bu boru değil. Amiral altı bir adam oraya gidip de sağ çıkamaz.

Şu an bu konudaki fikrini bildiğim için ne desem boş. İlerleyen bölümlerde Oda değiştirir bu tarz düşünceleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık