Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kizarunun kılıcı Ray-san'e uyum sağlamak için kullandığını düşünüyorum.Wb'de bisentosunu kullanıyordu ama genelde Depremle dövüşüyordu. Yani asıl büyük silahı kılıç diyelim ve Marco'yu bunu kullanmaya değer görmedi diyelim Wb'ye niye kullanmadı.Onla da karşılaştı ama kullanmadı.Kizaru alır bu arada :)
Vay be Luffy'den sonra Marco'ya da vuruyorsun ha. :artiz:

Dof vs Marco'da Dof alıyordu. Arc bitti. Marco'nun oyları uçtu gitti.
Bu da böyle olacak.

Kizaru Marco'yu nasıl yenecek?Meyve gücü işe yaramıyor zaten.
Marco'nun hasarının da o kadar az olacağını düşünmek yanlış. Bundan fazlası olduğu bariz. İlla o günün gelmesi mi gerekiyor arkadaşlar bu gerçeği görmeniz için? :/
İlla Marco gözüktükten sonra mı oyları artacak? Az geleceği görün. :(
Iyi de Dof baslarda şov yaptığı için god görüldü. Sonra da balon sonunce işler değişti tabii. Amiral seviyesi gören vardı.

Öncelikle bir yanlışa değinmek istiyorum. Kizaru'nun meyve gücü işlemiyor o yüzden yenemez düşüncesi şuna çıkıyor: Marco'nun yenilenme sınırı yok ee sürekli yenilendiği için de yener? Gözü kanıyor insanın. Yahu magmanin, laser yagmurunun işlemediği gücü mangaka sınırsız yapar mi? Az mantık lütfen.

Bu adam logia değil. Hasarı yiyor. Ama iyilestiriyor. Öyle ki cuku kopsa yeniden çıkarmış. Ki kafası, kolu, bacağı da aynı mantiktir. Cuku çıkanın kolu, bacağı da cikar.

Bu noktada iste hakili darbeler isler, Kizaru da kilicina yükler düşüncesini mantıklı bulmuyorum. Hakili veya hakisiz adam hasarı alıyor zaten. Yeteneği sınırsız olsa bu adamı kimse yenemez ki. Vur vur yenilensin. En fazla Marco da rakibine pek hasar veremez ortada kalır dövüş ama mantıklı düşününce sınır koyacağı açık.

Marco sınırı bitene kadar yener desek orada da saldırı gücünün amiral karşısında etkisiz olduğu gerçeği ortaya çıkıyor.

Marco gorununce farklı düşünenler olsa bile bu mantık baştan hatalı bu arada. Iki yıllık arada 34 yaşındaki Smoker gelistiyse Marco da gelişmiş olabilir. Burada degerlendirilen iki y öncesi Marco.

Iyi de Dof baslarda şov yaptığı için god görüldü. Sonra da balon sonunce işler değişti tabii. Amiral seviyesi gören vardı.

Öncelikle bir yanlışa değinmek istiyorum. Kizaru'nun meyve gücü işlemiyor o yüzden yenemez düşüncesi şuna çıkıyor: Marco'nun yenilenme sınırı yok ee sürekli yenilendiği için de yener? Gözü kanıyor insanın. Yahu magmanin, laser yagmurunun işlemediği gücü mangaka sınırsız yapar mi? Az mantık lütfen.

Bu adam logia değil. Hasarı yiyor. Ama iyilestiriyor. Öyle ki cuku kopsa yeniden çıkarmış. Ki kafası, kolu, bacağı da aynı mantiktir. Cuku çıkanın kolu, bacağı da cikar.

Bu noktada iste hakili darbeler isler, Kizaru da kilicina yükler düşüncesini mantıklı bulmuyorum. Hakili veya hakisiz adam hasarı alıyor zaten. Yeteneği sınırsız olsa bu adamı kimse yenemez ki. Vur vur yenilensin. En fazla Marco da rakibine pek hasar veremez ortada kalır dövüş ama mantıklı düşününce sınır koyacağı açık.

Marco sınırı bitene kadar yener desek orada da saldırı gücünün amiral karşısında etkisiz olduğu gerçeği ortaya çıkıyor.

Marco gorununce farklı düşünenler olsa bile bu mantık baştan hatalı bu arada. Iki yıllık arada 34 yaşındaki Smoker gelistiyse Marco da gelişmiş olabilir. Burada degerlendirilen iki y öncesi Marco.
Sınırsız yenilenmeden bahsetmiyorum ben zaten. Yani hız desen denkler. Güç desen de denklerdir. Fakat Marco avantajlı meyvesi sayesinde.
Marco vuracak, Kizaru iyileşemeyecek. Kizaru vuracak, Marco iyileşecek. Bu harika bir avantaj.
Bu yüzden Marco'nun yeneceğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık