Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Ana karakterin yanına geçmesi onu eleştirilmez bir konuma sokmuyor sonuçta. Senin bakacağın açıdan bakarsak Ceasar bile ana karakterin yanına geçti. Ona da güzellemeler yapalım, işlediği suçları söylemeyelim o zaman.
Bana uyar. Zaten tayfaya gelmesi isteniyor. Ben Hancock ile Luffy'i yakıştırmıyorum şahsen. Ayrıca Luffy'e aşık olması da çok iticiydi arka sayfalarda söylediğim gibi. Benim bakış açımı anlamamışsın bence. Hancock'u kişilik bakımından öven tek bir yorumum yok. Mantığını anlatmaya çalışıyorum ama başarısızım gördüğüm kadarıyla.

Bana uyar. Zaten tayfaya gelmesi isteniyor. Ben Hancock ile Luffy'i yakıştırmıyorum şahsen. Ayrıca Luffy'e aşık olması da çok iticiydi arka sayfalarda söylediğim gibi. Benim bakış açımı anlamamışsın bence. Hancock'u kişilik bakımından öven tek bir yorumum yok. Mantığını anlatmaya çalışıyorum ama başarısızım gördüğüm kadarıyla.
İyi de o zaman bunu neden ''Anladığım kadarıyla forumda One Piece dışı pek anime manga takip edilmiyor. Kötüyken pislik biriyken iyi olan karakter sanırsın tek Hancock '' yazdın. Forumdaki hangi çoğunluk Hancock kötüyken iyi birisi olduğu içi şaşırıyor. Tam aksine hala leş birisi olduğu söyleniyor zaten. xd

Ana karakterin yanına geçmesi onu eleştirilmez bir konuma sokmuyor sonuçta. Senin bakacağın açıdan bakarsak Ceasar bile ana karakterin yanına geçti. Ona da güzellemeler yapalım, işlediği suçları söylemeyelim o zaman.
Yok artık. Silah kaçakçılığı yapıp, bilmem kaç çocuğu denek haline getiren adam'la bu kadın nasıl bir tutuluyor? Kadının yaptığı tek şey kedi tekmelemek. Adamlarına saldırdı diye bir şey de yok. Marguerite ada'nın en ağır kuralını çiğnediği için taşlaştırıldı.

Abi bu iyi kötü karakter olayı çok anlamsız. Sanki bizim tayfadaki herkes çok iyi kişiler. Alayı it kopuk ya. Luffy sırf ağabeyi için binlerce suçlunun kaçmasına sebebiyet verdi. Robin için yine birçok askere zarar verdi. Luffy'nin her arc vurup uçurduğu adamlara ne olduğunu bilmiyoruz. Belki de öldü adamlar. Robin Alabasta'ya darbe yapan örgütün en kıdemli 2. üyesiydi. Onun yüzünden kim bilir kaç kişi ölmüştür. Nami yıllarca Arlong için çalıştı. Milleti soydu. Franky mafyanın tekiydi. Diğerleri de kaç kere görevini yapan askerleri öldürdü. Yani bizim tayfadaki kimse masum değil. Dibine kadar korsanlar. Sadece acımasız adamlar değiller. Bu yüzden Hancock yok kedi tekmeledi yok onu bunu taşlaştırdı diye sevilmemesi gereken bir olduğunu iddia etmek yanlış.

İyi de o zaman bunu neden ''Anladığım kadarıyla forumda One Piece dışı pek anime manga takip edilmiyor. Kötüyken pislik biriyken iyi olan karakter sanırsın tek Hancock '' yazdın. Forumdaki hangi çoğunluk Hancock kötüyken iyi birisi olduğu içi şaşırıyor. Tam aksine hala leş birisi olduğu söyleniyor zaten. xd
Alakası ne bunu yazmamla? Hancock'un MF'den sonraki karakterini fillerlarda ve Shabody'de gördük orada da Luffy'e yardım ediyordu. Yani benim dediğim gibi olması çok daha büyük ihtimal, hatta ark prensesi konumunda bile görebiliriz.

Dediğim gibi neyi anlatmak istediğimi anlamamışsınız. Hancock'un karakteriyle ilgili tek yorumum yok, sadece çok nadir bir durum değil onu anlatıyorum.

Dediğim gibi kötü biriyken Luffy'e aşık olup değişmesi eleştirilmiyorsa geçmişini eleştiriyorsun demek. Karakterini çok az gördük gördüklerimiz de benim dediğim gibi zaten.

Onun dışında egoist tavırları şu noktadan sonra komedi malzemesi zaten.

Yok artık. Silah kaçakçılığı yapıp, bilmem kaç çocuğu denek haline getiren adam'la bu kadın nasıl bir tutuluyor? Kadının yaptığı tek şey kedi tekmelemek. Adamlarına saldırdı diye bir şey de yok. Marguerite ada'nın en ağır kuralını çiğnediği için taşlaştırıldı.
Yok artık değil. Direkt olarak o adamla bir tutma durumu yok orada, mübalağa var.

Adanın en büyük kuralını çiğneyen kadını taşa çevirdiği için övelim istersen. Ne güzel ülkesinin yasalarına uygulamış diye.

Bak burada da ne güzel söylemiş hevesi yüzünden ülke yok olsa bile onu affederceklermiş.Ne muhteşem birisi ya.

İtici ama komedi unsuru olarak algılandığında sevilebilecek tipte biri. Coby kendisini alırsa Hancock güçsüzdür imajı uyanmaz (bence abartıldığı kadar yok ama olsun), Coby güçlüdür denilir bu yüzden Coby’nin almasını isterim. İleri zamanlarda ölürse hikaye açısından iyi olacağını düşünüyorum.

Gion'un Hancock'dan güçlü olduğu nereden belli? Bir çok savaş lordu denizci olsaydı amiralliğe aday gösterilirdi zaten. Saygınlık olarak çok da aşağıda tipler değiller.
Gözümde Amiral Adayı olabilecek tek lord Mihawk.Doffy,Jinbei ve Weevil,bizim Katakuri'yi koyduğumuz gibi Yedek Amiral ligine koyulabilir.Koramirallerden güçlüler lakin Amirallerden güçlü değiller.Weevil sadece biraz kafa karıştırıcı.Ama o da Amiral olmak için fazla angut.

Ayrıca Gion'un kod adı var Momousagi(Pembe Tavşan).Kod adları sadece Amirallere veriliyor.Tokikake ve Gionda zaten 3 Amiral politikası yüzünden Koramiral olarak kaldılar.Ryokugyu ve Fujitora onlardan önce kapmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık