Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Overrated karakter. Bizim instagramdaki ergen kızlara benzetiyorum ben bu ablayı , sadece güzel olduğu için herkesten üstün olduğunu sanan bir varlık olduğunu düşünüyor kendisi. He kendisi güzel zaten onu kabul ediyorum fakat seride bile kendisi en güzel kadın değil. Bunun dışında Oda abimiz buna güzellik verecem diye karakter vermeyi unutmuş. Kadın kedi yavrusu tekmeler, kendi kabilesinden birine değer vermez hatta öldürmekten bile çekinmez.

En sevilmeyen,aşağılanan Shichibukai Moria bile bundan 1000 kat daha karakterli bir insan. Kendisi tembel falan işlerini başkalarına yaptırıyor ama adam tayfasından birine bile zarar vermiyor, kafası rahat ne isterseniz yapın diyor adamlarına. Tek bir adamı için koca yonko mekanına dalacak kadar da delikanlı, babayiğit adamdır kendisi. Boşuna Perona çok sevmiyor bunu harbi baba adam.

Bir de güzelliği kadar gücü de abartılıyor. Bu kadına Law,Doflamingo,Kuma gibi kişilerden güçlü falan deniliyordu bir ara. Meyvesinin gücü de zaten güzelliğinden geliyor. Güzelliğinden etkilenmeyecek birisine karşı meyve gücü de işe yaramıyor bu arada. Zaten güçlü adamlar bununla karşılaşırken güzelliğinden etkilenmeyeceği için geriye hakisi falan kalıyor. Kralların hakisi var ekstradan ama güzelliğinden etkilenmeyen adam zaten iradesi güçlü adamdır bundan da etkilenmez. He güçlü karakter mi güçlü zaten Shichibukailer boş beleş adamlar değil. Fakat dediğim gibi gücü abartılıyor, kendisinin de en güçlü Shichibukailerden biri olduğunu da düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık