Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Şu kral haki muhabbetide baymaya başladı. Her kral hakisi olan çok güçlü olmak zorunda mı?

Dressrosa arenasındaki güçten düşmüş Chinjao'da kral haki salıyordu ( Dressrosa arenasında kral haki salacak kadar gücü vardı ) ee peki çok mu güçlüydü o hali? Bir kokalı g3'e yamuldu adam.

Hani gençliğinde çok güçlüydü dersiniz kabul ederim, lakin en baba haline Sai erişti zaten Dressrosa'da. Kral hakili Chinjao bizzat söyledi Dressrosa'da '' Sai tekmen buz dağını yaracak seviyeye geldi '' diye. Chinjao'da buz dağı yarıyordu gençliğinde. Sai = Genç Chinjao aşağı yukarı yani.

İşin özü Boa Hancock'un kral hakisi var diye çok güçlü olduğunu hiç sanmam. Dressrosa arenasındaki güçten düşmüş Chinjao'da kral haki salıyor çünkü. Gerçi kokalı g3'e giden Chinjao kadar olduğunuda sanmamda işte Grand Lıne'ın ilk yarısında takılsın dursun.

Köyündekilerde boş beleş kişiler, köyün yarısı Luffy'nin yeni uyandırdığı kral hakiye bayılıp gitti, neresi güçlü bu halkın? Hepsi çöp beleş isimler, sağ ve sol kolu bile çöp 2 yıl önceki Luffy'i yenemiyorlar daha ikisi birlikte.

Silinmiş Üye

Şu kral haki muhabbetide baymaya başladı. Her kral hakisi olan çok güçlü olmak zorunda mı?

Dressrosa arenasındaki güçten düşmüş Chinjao'da kral haki salıyordu ( Dressrosa arenasında kral haki salacak kadar gücü vardı ) ee peki çok mu güçlüydü o hali? Bir kokalı g3'e yamuldu adam.

Hani gençliğinde çok güçlüydü dersiniz kabul ederim, lakin en baba haline Sai erişti zaten Dressrosa'da. Kral hakili Chinjao bizzat söyledi Dressrosa'da '' Sai tekmen buz dağını yaracak seviyeye geldi '' diye. Chinjao'da buz dağı yarıyordu gençliğinde. Sai = Genç Chinjao aşağı yukarı yani.

İşin özü Boa Hancock'un kral hakisi var diye çok güçlü olduğunu hiç sanmam. Dressrosa arenasındaki güçten düşmüş Chinjao'da kral haki salıyor çünkü. Gerçi kokalı g3'e giden Chinjao kadar olduğunuda sanmamda işte Grand Lıne'ın ilk yarısında takılsın dursun.

Köyündekilerde boş beleş kişiler, köyün yarısı Luffy'nin yeni uyandırdığı kral hakiye bayılıp gitti, neresi güçlü bu halkın? Hepsi çöp beleş isimler, sağ ve sol kolu bile çöp 2 yıl önceki Luffy'i yenemiyorlar daha ikisi birlikte.
Hocam tek dövüşte adamı değerlendirmek biraz saçma değil mi ? Yani hangi forumda bile çoğu konu kral hakine dayandırılıyor. Bu kadar önemli değil karakterin gücü ile orantılı değil o zaman bu kadar fan niye Zoroda da olması gerek diyor ? Çünkü o özellik olmadan noksan bakıyorsun karaktere ondan. 1 milyonda bir gelen özellik diyorsun sonuçta ve alan kişilerde iradesiz adamlar değil ki hepsinin güçlü iradesi var. Chinjao sen direk ezdin şuan ama Shiki luffy e g3 ile gitmedi mi ? Ee bu adam one piece magazinde roger döneminin önemli karakterlerinden biri diye çıktı o kadar da iş yapmış. Çoğu kişi karakterin gücü tam yansıtılamadı diyor. Chinjao'da ne kadar ciddi bilinmiyor sonuçta dövüş sonrası can ciğer olup konuşmak istiyor. Sırf kafası düzelsin diye yukarıdan g3 atıldı bu kadar basit yani. Chinjao güçte beni geçtin diyor. Sağ ve sol kolu da aynı şekilde öldürmek dövüşmüyor bu manga da ayrıntılı çözülmüyor zaten dövüşler ciddi olduklarını nasıl anlıyorsun? Resmen dalga geçtiler heykelleri kıralım mi diye. Hakiden sonra bi kaç sahne oldu onlarda afalladı bi süre sonra sırtını örtünce dövüş bitti.

Sen şimdi serinin üst karakterlerinin kral haki kullanmasını bekliyor musun beklemiyor musun ?

Hocam tek dövüşte adamı değerlendirmek biraz saçma değil mi ? Yani hangi forumda bile çoğu konu kral hakine dayandırılıyor. Bu kadar önemli değil karakterin gücü ile orantılı değil o zaman bu kadar fan niye Zoroda da olması gerek diyor ? Çünkü o özellik olmadan noksan bakıyorsun karaktere ondan. 1 milyonda bir gelen özellik diyorsun sonuçta ve alan kişilerde iradesiz adamlar değil ki hepsinin güçlü iradesi var. Chinjao sen direk ezdin şuan ama Shiki luffy e g3 ile gitmedi mi ? Ee bu adam one piece magazinde roger döneminin önemli karakterlerinden biri diye çıktı o kadar da iş yapmış. Çoğu kişi karakterin gücü tam yansıtılamadı diyor. Chinjao'da ne kadar ciddi bilinmiyor sonuçta dövüş sonrası can ciğer olup konuşmak istiyor. Sırf kafası düzelsin diye yukarıdan g3 atıldı bu kadar basit yani. Chinjao güçte beni geçtin diyor. Sağ ve sol kolu da aynı şekilde öldürmek dövüşmüyor bu manga da ayrıntılı çözülmüyor zaten dövüşler ciddi olduklarını nasıl anlıyorsun? Resmen dalga geçtiler heykelleri kıralım mi diye. Hakiden sonra bi kaç sahne oldu onlarda afalladı bi süre sonra sırtını örtünce dövüş bitti.

Sen şimdi serinin üst karakterlerinin kral haki kullanmasını bekliyor musun beklemiyor musun ?
Kral haki kullanmayan çok güçlü karakterler var mangada onu ne yapacağız? Onların hepsini Hancock'un aşağısında mı kabul edelim bu mantıkla?

Amiraller bile kral haki kullanmadılar, Queen Jack Jinbei Law gibi sürüylen güçlü adamlar kral haki sahibi değiller. Bu adamların Hancock'tan güçsüz olduğunu hiç sanmıyorum, hatta hepsi rahatlıkla alırlar.

O yüzden kral haki sahibi olması onun gücünü belirleyen kesin çizgi değil.

Silinmiş Üye

Kral haki kullanmayan çok güçlü karakterler var mangada onu ne yapacağız? Onların hepsini Hancock'un aşağısında mı kabul edelim bu mantıkla?

Amiraller bile kral haki kullanmadılar, Queen Jack Jinbei Law gibi sürüylen güçlü adamlar kral haki sahibi değiller. Bu adamların Hancock'tan güçsüz olduğunu hiç sanmıyorum, hatta hepsi rahatlıkla alırlar.

O yüzden kral haki sahibi olması onun gücünü belirleyen kesin çizgi değil.
Kesin bir belirleyici olmadığına ben de katılıyorum. Ve evet kullanmadan güçlü karakterler olduğunu biliyorum. Fakat bu karakterlerin sadece belirli bir yere kadar ilerleyeceği düşüncesindeyim. Law için de var mı yok mu bilmiyorum. Fakat dofy ile olan dövüşte haki çarpışmasında luffy için umdugum gibi sende kullanabiliyorsun diyor, Lawda kullanabileceği düşüncesindeyim kendim. Benim hancock da bunun olduğunu söyleyip güçlü dememin nedeni. Karakter bir arc karakteri değil bana göre tekrar karşılaşacağımız ve güçlü göreceğimiz bir karakter. Şuan queen, jack güçlü ama bir süre sonra bunlarda bize yahu bu karakterlerin aslında çok da güçlü değilmiş neden zorlanmışlar diyeceğimiz noktadalar.

Kendi görüşümde bu karakterin bu özelliği varsa bana göre güçlü çıkmak zorunda. Ve inancımda bu yönde. Ben güçlü karakterde bu özelliği görmek istiyorsam ve 2 yonkou çarpıştığında vay gök yarılıyor işte kralların hakisinin gücü diyorsam sende bana bu özelliğe sahip olan bu karakterlerin bana seride belli güçte ve yapı taşında olduğunu göstermelisin. Dediğim gibi kendi görüşüme göre bunlar.

Coby alır mi bilmem de. O kadar da boş bir karakter olduğunu sanmıyorum. Kral hakisi var diyip de çöp olması saçma olur bence. Ayrıca kuja korsanlarının haki de iyi olduğu biliniyor, hancock da bu eğitimlerden geçmiştir. Coby'i epey zorlar.
Ya haki falan iyi hosta Coby bu hakiler konusunda zaten seride Haki'nin vücut bulmuş halinden eğitim alıyor. Bulur onun bir çaresini. Ben gemideki konuşmasında baya bir özgüven ve kararlılık sezdim Coby'den ama dediğin gibi zorlar Coby'i.

Silinmiş Üye

Ya haki falan iyi hosta Coby bu hakiler konusunda zaten seride Haki'nin vücut bulmuş halinden eğitim alıyor. Bulur onun bir çaresini. Ben gemideki konuşmasında baya bir özgüven ve kararlılık sezdim Coby'den ama dediğin gibi zorlar Coby'i.
Yani coby dediğin gibi serinin başlarından beri olan bir karakter. Bu senede 3 kişi için zor olucak diyor bunlardan biri hancock onun peşindeki de coby. Bana kalırsa da coby alır ve biz onu yukarı da görmeye başlarız ama hancock'u çok rahat alırsa o zaman ne gerek var hancock'u veya coby'nin garpdan ders almasına? Şuan için cobynin gözlem hakisinin iyi olduğu biliniyor bunun yanında denizci dedikleri ve zırhlanma hakisi de kesin iyidir. 2si de önemli karakterler umuyorum ki doğru işlenir 2 karakterinde değeri daha iyi anlaşılır.

Bu kadın çok abartılıyor, meyvesinin güzelliğiyle etkilemesi dışında çok güçlü olduğunu hiç sanmam.

Coby bunu paketlediğinde anlaşılacak zaten bazı şeyler.

Pasifista mevzusu ise mf'de aşırı abartılmış, kafasının 1 kısmını taşa çevirdi tekmesiyle o kadar, öyle tek vuruşta patlatıp yoluna devam etmedi. Ki bunu nasıl yaptı dersiniz? Px'nin önüne geçip ellerini açtı, Px'de bu savaş lordu olduğu için buna saldırmadı.

Px ler savaş lordlarına kodlanmadığı sürece saldırmıyorlar, Boa Hancock'ta geldi kafasına tekme attı bir kısmını taş etti o kadar fazlası yok gösterilen.

Yonkou komutanı seviyesinde olduğunu hiç sanmam bu kadının yani.
bu tartışmayı farklı bir konuda da yürütüyoruz, bir çoğunun cevabını verdik ancak nafile, aynı şeyler burda da söylenmiş, kesinlikle ve kesinlikle yanılıyor istediğiniz şekilde betimliyorsunuz. coby'nin gelişimini göz önüne alarak konuşuyoruz zaten hancock'u alması imkansız diye, hala px itme kakma mevzusu dönüyor smokerdan kan alma mevzusu dönüyor kısaca yanıtlayacak olursak; smokere attığı basitçe bir tekmeyi baz alıp konuşuluyor smoker, hancock ile aynı clasta değil luffyi esir alan smokerin elinden alıyor luffyi tek ve normal bir tekmeyle de basitçe hallediyor işi bunla da kalmayıp kairoseki sopasını taşa çevirip kırıyor, hala kan almaktan bahsediyoruz lakin, smoker doflamingoya karşılık bile vermemiş biri güya 2 yıldan sonra hemde ısrarla aynı konu dönüyor. kan almaktan bahsediyoruz ama ciddi bir dövüş izlememiş olmamıza rağmen hancock bariz üstünlük sağlıyordu attığı o basit tekmesini meyvesinin etkisiyle vursaydı dahi o an bitmişti o iş. dediğimiz gibi o basit tekmeyi bile argüman olarak kullanıyosun. tekmeden sonra 2 öfke kusuyor diye de sürekli bahsediyosun. ciddi bir dövüş izlemedik orda. ter bile atmadı bu kadın daha pasifista mevzusu için her iddiasına varım pasifistalar onu da hedef alsaydı pasifistaları yenemeyeceğini iddia ederdin, hedef alsalardı ne olurdu? hancock kaçamazdı ışınlarından ve indiremezdi onları değil mi? :D gözlükler kaç numara gerçekten merak ediyorum, hancocku buggy ile karıştırıyoruz çünkü..

boşuna bu kadar özgüven ile dolu zaten lakabı da boşuna imparatoriçe, tuğamiral bile alamayacak seviye de filo amiraline kadarda boşuna dillendirildi. her neyse laf ile inanmak isteneni kesemeyeceğiz galiba. altını çizerek tekrar geçeyim yine de, komutanların üstü yonkounun hemen arkasıdır. big momın hemen arkasında bu kadın, lordlar arasında en güçlü 2 isim kanımca mihawk ile hancocktur, amiral altı olduğunu sanmıyorum seviyelerinin.

İyi birisi olmamasını empatiyle karşılıyorum. Tabii çok yüzeysel resmetmiş Oda, kedi tekmeleterek falan. Ancak çok güzel birisi.

Senin açıklamana göre bu kadın birisine vurabilirse meyve yeteneği sayesinde rakibini alt edebilir. Amiral seviyesi diyorsun ama hangi Amiral'e dokunabilir ki. Tüm Amiraller zaten bölgesel saldırılar yapabiliyor onların yanına sokulabilirse alır tabi. Şuan ki Shichiler içerisinde Mihawk, Wewil ve Kuma'dan sonra gelir. Allah aşkına artık her önüne geleni Amiral seviyesi yapmayın Boa seviyesinde Apoo, Drake, Basil, Urugue'yi aynı anda Kizaru eli cebinde yeniyordu. Iki yıl önceki bu dörtlüyü suanki Boa alabilir mi sence? @redfire

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık