Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Bu kadın çok abartılıyor, meyvesinin güzelliğiyle etkilemesi dışında çok güçlü olduğunu hiç sanmam.

Coby bunu paketlediğinde anlaşılacak zaten bazı şeyler.

Pasifista mevzusu ise mf'de aşırı abartılmış, kafasının 1 kısmını taşa çevirdi tekmesiyle o kadar, öyle tek vuruşta patlatıp yoluna devam etmedi. Ki bunu nasıl yaptı dersiniz? Px'nin önüne geçip ellerini açtı, Px'de bu savaş lordu olduğu için buna saldırmadı.

Px ler savaş lordlarına kodlanmadığı sürece saldırmıyorlar, Boa Hancock'ta geldi kafasına tekme attı bir kısmını taş etti o kadar fazlası yok gösterilen.

Yonkou komutanı seviyesinde olduğunu hiç sanmam bu kadının yani.

Bu kadın çok abartılıyor, meyvesinin güzelliğiyle etkilemesi dışında çok güçlü olduğunu hiç sanmam.

Coby bunu paketlediğinde anlaşılacak zaten bazı şeyler.

Pasifista mevzusu ise mf'de aşırı abartılmış, kafasının 1 kısmını taşa çevirdi tekmesiyle o kadar, öyle tek vuruşta patlatıp yoluna devam etmedi. Ki bunu nasıl yaptı dersiniz? Px'nin önüne geçip ellerini açtı, Px'de bu savaş lordu olduğu için buna saldırmadı.

Px ler savaş lordlarına kodlanmadığı sürece saldırmıyorlar, Boa Hancock'ta geldi kafasına tekme attı bir kısmını taş etti o kadar fazlası yok gösterilen.

Yonkou komutanı seviyesinde olduğunu hiç sanmam bu kadının yani.
Doflamingo'nun ipleriyle organ dikeceğini, amiralin bile bir şey yapamayacağı nihai tekniği olacağını veya ip ile klon yapacağını tahmin edebilir miydin. Hancock'unda illaki bilmediğimiz gizli numaraları vardır karakterin işlenmesini beklemek gerek. Bu kadının Rayleigh ve amiraller dahil kimseden çekincesi yok.

Doflamingo'nun ipleriyle organ dikeceğini, amiralin bile bir şey yapamayacağı nihai tekniği olacağını veya ip ile klon yapacağını tahmin edebilir miydin. Hancock'unda illaki bilmediğimiz gizli numaraları vardır karakterin işlenmesini beklemek gerek. Bu kadının Rayleigh ve amiraller dahil kimseden çekincesi yok.
Croco'da Wb'den çekinmiyor ne yapalım yani?

2 yıl önceki Smoker'a tekme atıyor kan bile alamadı, hemde sinirli haliyle.

Krakere yakın gücü olduğunu tahmin ediyorum.En az Peros kadar vardır muhtemelen.Law üstü olduğu da kesin.Kral haki verip hatırlatacağız gücümüzü dedirttiriyor bu kadına.Yani ortalığın tozunu atması lazım.

Coby den dayak yerse yazıklar olsun kral hakisine de Kujasına da Oda ya zaten yazıklar olsun.. Coby bir tarafın yiyiyorsa Mihawk almaya gideydin :(

Coby'nin tanıtım sayfasına da yazmıştım madem Coby vs Boa ihtimali var buraya da yazayım. Coby bu serinin Titanından nerede ise seri basından beri eğitim alan bir Denizci ve kapasitesi yüksek. Boa gibi kibirli, herkesi kendinden asagi goren bu Barbie bebeğini rahat alır. Bunun gücü anca kendi halkına, kodlanmış sayborglara yeter.

Silinmiş Üye

Coby'nin tanıtım sayfasına da yazmıştım madem Coby vs Boa ihtimali var buraya da yazayım. Coby bu serinin Titanından nerede ise seri basından beri eğitim alan bir Denizci ve kapasitesi yüksek. Boa gibi kibirli, herkesi kendinden asagi goren bu Barbie bebeğini rahat alır. Bunun gücü anca kendi halkına, kodlanmış sayborglara yeter.
Coby alır mi bilmem de. O kadar da boş bir karakter olduğunu sanmıyorum. Kral hakisi var diyip de çöp olması saçma olur bence. Ayrıca kuja korsanlarının haki de iyi olduğu biliniyor, hancock da bu eğitimlerden geçmiştir. Coby'i epey zorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık