Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Yazara sormuşlar sanırım.
Zaraki çok daha önceden saldırmıştı saldırının sonucunu araya başka olaylar girdikten sonra görüyoruz.
Tekrar baktım bölümlere.

-Zaraki, Yhwach'a meydan okuyor
-Neredeyse aynı anda Yama 1. bölük kışlasını terk edip bı stern ritter tekliyor. Yola devam ediyor hemen.

3 sayıda oluyor olaylar. 1.5 sayı zaten bölük yardımcısı flashbacki ve tekleme anı.

Yama çıktıktan sonra Yhwach da zaten o arada 1. bölük kışlasının altındaki mukene gidiyor.

Bir de Haschwalt bile bilmiyo gibiydi sanki Yhwach'ın sahte olduğunu. Zaraki saldırdığinda da Yama saldırdıgında da efendim çekiyodu yanındakine.

Royd da temiz dövmüş Zaraki'yi üstünde çizik bile yok adamın.

Edit: İnternetten biraz baktım. 13 Kılıç diye bı databookta mı ne geçiyormuş Yhwach'ın yer değiştirdiği. Ama bazı kişiler o databook onaylı değil falan fişman yazmış. Yer değişme anı için 3 tane quincynin Yama'ya saldırdığı an demiş. Bilemedim.

Bir de MW'nin eski bir mesajını gördüm.

Son düzenleme:
Tekrar baktım bölümlere.

-Neredeyse aynı anda Yama 1. bölük kışlasını terk edip bı stern ritter tekliyor. Yola devam ediyor hemen.

3 sayıda oluyor olaylar. 1.5 sayı zaten bölük yardımcısı flashbacki ve tekleme anı.

Yama çıktıktan sonra Yhwach da zaten o arada 1. bölük kışlasının altındaki mukene gidiyor.

Bir de Haschwalt bile bilmiyo gibiydi sanki Yhwach'ın sahte olduğunu. Zaraki saldırdığinda da Yama saldırdıgında da efendim çekiyodu yanındakine.

Edit: İnternetten biraz baktım. 13 Kılıç diye bı databookta mı ne geçiyormuş Yhwach'ın yer değiştirdiği. Ama bazı kişiler o databook onaylı değil falan fişman yazmış. Yer değişme anı için 3 tane quincynin Yama'ya saldırdığı an demiş. Bilemedim.

Bir de MW'nin eski bir mesajını gördüm.
Kaynağı doğrulamadım hatta baya oldu hatırlamıyorum nereden okuduğumu ama böyle bir mevzuda yalan söyleneceğini sanmıyorum.Yhwach Yamamoto'nun geleceğini biliyor yapılması gerekenleri söyleyip aşağı iniyor hatta Zanka no Tachi'yi çalma diye emir veriyor.Bu arada o forumdaki ben değilim sadece benzerlik. :D

Tekrar baktım bölümlere.

Royd'tan önce Juha Bach varmış orada gibi bir algı var. Bundan kaynaklı bir kafa karışıklığı mevcut takipçiler arasında. Zaraki Juha Bach ile karşılaşmadı bile. Orada hep Royd vardı.

Kaynağı doğrulamadım hatta baya oldu hatırlamıyorum nereden okuduğumu ama böyle bir mevzuda yalan söyleneceğini sanmıyorum.Yhwach Yamamoto'nun geleceğini biliyor yapılması gerekenleri söyleyip aşağı iniyor hatta Zanka no Tachi'yi çalma diye emir veriyor.Bu arada o forumdaki ben değilim sadece benzerlik. :D
Bahsi geçince bölümlere baktım da koskoca Yamamato ne kadar da küçük düşmüş. Kubo bu adamdam nefret ediyor gibi çizmiş sanki. Juha Back ölüsüne tükürse tam olacaktı.

Bahsi geçince bölümlere baktım da koskoca Yamamato ne kadar da küçük düşmüş. Kubo bu adamdam nefret ediyor gibi çizmiş sanki. Juha Back ölüsüne tükürse tam olacaktı.
Kubo zaten Karakura arctan beri ölmesi gerektiği mesajını veriyordu.Aizen’in yapacağı doğru işlerden biriydi denedi ama olmadı.Kaptanları öldürmeyen benim soul societyim diye mekanı sahiplenen Aizen shinigamilerin selameti için Yamamoto’nun ölmesi gerektiğini düşünüyordu.Aizen tecrübesizdi yapamadı ama Yhwach affetmedi.Yamamoto liderlik için esnek biri değildi sabit fikirliydi savaşları eski stilde kafa kafaya çarpışmaktan ibaret sanıyordu hala.Kimseden yardım da almazdı.Ama 1000 yıl öncesine göre çok değişiklik oldu zanpakto da mühürlediler bankai de çaldılar.Teknoloji ve diğer şeyleri önemsemedi nato kafa nato mermer muhabbeti işte. :D

ywach'ın zaraki'yi dövdükten sonra sahtesi ile yer değiştirecek kadar zamanı da, imkanı da vardı, iki senaryo da gayet olası ama bana öyle geliyor ki, kubo açıkça söylemediği sürece hangisi doğrusudur bilemeyiz.
zaraki'yi ywach dövmüş olsa daha iyi olurdu tabi ama bence sahte ywach dövdü. bazıları farketmemiş olabilir ama zaraki'nin üç quincy'i kolayca harcamasının sebebi, ilk quincy kulaklarını sağır ediyor, bu sayede ikinci quincy'nin sesini duymadığı için gücünden etkilenmiyor, üçüncü eleman da onu kopyalıyor ama zaraki her zaman kısıtlanmış gücü ile dövüştüğü ve dövüş sırasında güçlenebildiği için güçsüz halini kopyalayan elemanı yenebiliyor. quincylerden bazıları base zaraki'yi harcayabilirlerdi, o yüzden sahte ywach'ın da base zaraki'yi dövebilmesi mümkün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık