Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Gerard Zaraki'nin bankaisi bitene kadar volstanding açmadı benim için hala en güçlüsü.O madalyon mucizeyi temsil ediyordur.Öyle maddesel bişey olduğunu sanmıyorum.Açıkçası.Lille ve Gerard'da başka bişey daha var bunlar yarı tanrı.Shunsui Lille'in kafasını kesti normalde öldü.Ama volstanding'le geri dirildi Lille'de mucize yok halbuki.Gerard ikiye ayrıldı ayrılması 1 panel sürdü sadece.Sonra oda volstanding açtı.En son hali zaten lille ile aynı görünümde.
Yok baya maddesel.

Yok baya maddesel.

Yok be kral mucize maddesel olamaz.Hitsugayının yeteneği yetenekleri dondurmak ve açığa çıkarmamak. zaten gücü iptal etmek mesela kılıcı kalkanı iptal etti hitsugaya.Gerardı iptal edemedi çünkü mucize soyut.Birde roman`da İchibei nin ruhlar kralın parçalarının ismini silemeyeceği geçiyor.Yani İchibei`nin gücü bile mucizeyi silemez.

Yok be kral mucize maddesel olamaz.Hitsugayının yeteneği yetenekleri dondurmak ve açığa çıkarmamak. zaten gücü iptal etmek mesela kılıcı kalkanı iptal etti hitsugaya.Gerardı iptal edemedi çünkü mucize soyut.Birde roman`da İchibei nin ruhlar kralın parçalarının ismini silemeyeceği geçiyor.Yani İchibei`nin gücü bile mucizeyi silemez.
Mangada net şekilde maddesel olduğu gözüküyor, Kubo haç yok edilirse ölür demiş. Bunlar varken neye göre maddesel olamıyor? Ayrıca mucizeden çok bedenini bir arada tutan şey gibi o haç. Reiou'nun beyini olan Gremmy gücü sayesinde kendisine beden yapabilyordu. Reoıu'nun kalbine beden için böyle bir şey yapmışlardır.

Gerard Zaraki'nin bankaisi bitene kadar volstanding açmadı benim için hala en güçlüsü.O madalyon mucizeyi temsil ediyordur.Öyle maddesel bişey olduğunu sanmıyorum.Açıkçası.Lille ve Gerard'da başka bişey daha var bunlar yarı tanrı.Shunsui Lille'in kafasını kesti normalde öldü.Ama volstanding'le geri dirildi Lille'de mucize yok halbuki.Gerard ikiye ayrıldı ayrılması 1 panel sürdü sadece.Sonra oda volstanding açtı.En son hali zaten lille ile aynı görünümde.
Madalyon değil İshida’da bile olan quincy haçı.Diğer quincylerden farklı değil.Bu haçın ayrı bir olayı var ama Kubo detaya girmedi.Ruhlar kralı bile ben hep quincydim diyor adamı mühürlerken 5 ayrı saray kurmuşlar haç şeklinde üstünden sistem kurmuşlar.Haç ve şekli çok önemli quincylerde büyüler ve silah cisimlendirme için fullbring nesnesi gibi birşey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık