Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Ruh döngüsüne katılıyorlar.Sadece Quincyler hollowları tamamen silebiliyor.Soul Society içerisinde ölen mekanın yapısına katılıyor reishi olarak sanırım.Ayrıca bu romanda geçen bir bilgi hueco mundonun kumsalları çok eski zamanlarda yok edilen büyük bir hollowun kalıntılarıymış.

Gerard konusuna gelince.Onu yenmek için kaba kuvvet olarak ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yoktu.Zaraki zaten fiziksel olarak parçaladı ama ters rakip onun için kralın sol kolu gibi.Hax yetenek bu sonuçta ya aynısıyla karşılık vereceksin yada kralın kolu nasıl öldüyse o şekilde zekice birşeyler düşüneceksin.Oradaki ekipte onu yapabilecek adam yoktu.Mayuri-Urahara yada muhafızlar halledebilirdi bir şekilde diye düşünüyorum.Hiçbir şey yapamasalar mühürler geçerlerdi.
Cevap için teşekkürler.

Sanırım yhwach bunu çekmese bizim ekibi haşat edecekti gibi izlenim oluştu bende. Hatta yhwach dan sonraki en güçlü quincy diyebiliriz, balans gücünün mucize gücüne birşey yapabileceğini düşünmüyorum. bunların altındaki quincylerin zaten şansı bile yok bana kalırsa.

MuzluYulafEzmesi

Birisi bana Ichigo'nun son güç düzeyini ve tekniklerini açıklayabilir mi ? Son dövüşte gücünün bir kısmını kaybetmişti galiba unutmuşum bayağı .

Birisi bana Ichigo'nun son güç düzeyini ve tekniklerini açıklayabilir mi ? Son dövüşte gücünün bir kısmını kaybetmişti galiba unutmuşum bayağı .
Aizenle son savaşını diyorsan orda benim düşüncem baş kaptan seviyesinde olduğudur belki daha fazla bile olabilir zengetsunun nihai gücünü( .... kesişi işte ismini unuttum )uyandırdı ama sonrasında tüm gücünü kaybetti ondan sonra ise ruh bükmek ruha hükmetmek gibi bir olayda ustalaşıp aynı zamanda eski Shinigami güçlerini de kazandı.Yani seri bitince aizen dövüşü hariç diğer tüm yerlerden daha güçlüydü bence.

MuzluYulafEzmesi

Aizenle son savaşını diyorsan orda benim düşüncem baş kaptan seviyesinde olduğudur belki daha fazla bile olabilir zengetsunun nihai gücünü( .... kesişi işte ismini unuttum )uyandırdı ama sonrasında tüm gücünü kaybetti ondan sonra ise ruh bükmek ruha hükmetmek gibi bir olayda ustalaşıp aynı zamanda eski Shinigami güçlerini de kazandı.Yani seri bitince aizen dövüşü hariç diğer tüm yerlerden daha güçlüydü bence.
Yhwach ile olan dövüşünden bahsediyorum . Hollow güçlerini falan kaybetmişti galiba .

Hollow ve şinigami gücü birleşiyor bankai de artık.Tek bedende 2 güç.Üzerine quincy gücünü de kullana biliyor.Getsuga tenseu yu atıyor her zamanki gibi.Başka olayı yok zaten naruto gibi düz karakter.

Hollow ve şinigami gücü birleşiyor bankai de artık.Tek bedende 2 güç.Üzerine quincy gücünü de kullana biliyor.Getsuga tenseu yu atıyor her zamanki gibi.Başka olayı yok zaten naruto gibi düz karakter.
Eğitimden dönünce bazı hareketler öğrendiği görüldü.Farklı getsuga attı hand to hand tekniklerden yaptı.Ha birde en son getsuga ile ceroyu birleştirip attı.Yazar özellikle akademi gibi yerlere sokmadı bence.Çünkü gerçek seviyesi ve potansiyel olarak zaten çok güçlü tasarlamış.Ulqi dövüşü gibi adam harcayabiliyor.Zaraki gibi shinigami numaraları öğrense hikayeyi böyle ilerletemezdi.Akainu kk olur mevzusuna dönerdi.Kısacası bu kadar dayak yemezdi vslerde. :D Dayak olmayınca da konular yeterince işlenemezdi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık