Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Peki rukongai da doğum var mı? Yoksa kişiler öldükleri halleri ile mi var oluyorlardı? Barragan Soifon'a shinigamiler de ölümden korkuyormuş dediği için işkillendim biraz acaba öldürülmedikleri sürece ölmüyorlar mı diye de hisana kafamı karıştırmıştı biraz. Dediğin gibi olabilir reiatsu meselesi ile ilgili sanırım.
Bildiğim kadarıyla yok ama çok emin değilim tabii.Kubo'ya sormuşlar Rukia kökenini bilmiyor ailesini yani.Bir soyadı yokmuş.Daha sonra Kuchiki ailesine katılıyor.Zaraki de en başta isimsiz olarak dolaşıyordu diye hatırlıyorum.

Bildiğim kadarıyla yok ama çok emin değilim tabii.Kubo'ya sormuşlar Rukia kökenini bilmiyor ailesini yani.Bir soyadı yokmuş.Daha sonra Kuchiki ailesine katılıyor.Zaraki de en başta isimsiz olarak dolaşıyordu diye hatırlıyorum.
Aklıma gelen birkaç noktayı ben de sorayım bari :) Yukarıdaki bilgilerle alakalı, ölen bir hollowa veya ölen bir shinigamiye tam olarak ne oluyor, yok olup varlıkları mı siliniyor?
Bundan bağımsız fikrini merak ettiğim için sorayım, yhwach gerardın gücünü çekmeseydi bizim üçlüyle olan dövüşleri ne şekilde sonuçlanırdı, zarakinin bankai kontrolünü sağladığı bir durumda birebir de yiyebilir miydi gerardı sence?

Aklıma gelen birkaç noktayı ben de sorayım bari :) Yukarıdaki bilgilerle alakalı, ölen bir hollowa veya ölen bir shinigamiye tam olarak ne oluyor, yok olup varlıkları mı siliniyor?
Bundan bağımsız fikrini merak ettiğim için sorayım, yhwach gerardın gücünü çekmeseydi bizim üçlüyle olan dövüşleri ne şekilde sonuçlanırdı, zarakinin bankai kontrolünü sağladığı bir durumda birebir de yiyebilir miydi gerardı sence?
Ruh döngüsüne katılıyorlar.Sadece Quincyler hollowları tamamen silebiliyor.Soul Society içerisinde ölen mekanın yapısına katılıyor reishi olarak sanırım.Ayrıca bu romanda geçen bir bilgi hueco mundonun kumsalları çok eski zamanlarda yok edilen büyük bir hollowun kalıntılarıymış.

Gerard konusuna gelince.Onu yenmek için kaba kuvvet olarak ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yoktu.Zaraki zaten fiziksel olarak parçaladı ama ters rakip onun için kralın sol kolu gibi.Hax yetenek bu sonuçta ya aynısıyla karşılık vereceksin yada kralın kolu nasıl öldüyse o şekilde zekice birşeyler düşüneceksin.Oradaki ekipte onu yapabilecek adam yoktu.Mayuri-Urahara yada muhafızlar halledebilirdi bir şekilde diye düşünüyorum.Hiçbir şey yapamasalar mühürler geçerlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık