Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Anime'nin bittiği yerden film çıkarsa güzel olur.. yada tv serisi. Saçma sapan fill film yada tv serisi yapacaksa hiç yapmasınlar :D

Kubo iti boş takılıyor. Firma ile beraber istediği ilerleyişi ve kapanışı rahat bir şekilde yapabilir. İyi bir bleach animesine kimse hayır demez sanırım.
Kimetsu no Yaiba'nın tuttuğu yerde her türlü iyi bir Bleach animesi iş yapar. Hatta en baştan yaparsalar daha iyi olur. Kubo animeye baya önem veriyordu, müziklerine kadar kendi seçiyor, filler bölümlerin hikayesini bile kendi yazıp, karakterleri tasarlıyordu.

Anime için hikayedeki bazı yerleri de rötuşlerse harika olur.

Kimetsu no Yaiba'nın tuttuğu yerde her türlü iyi bir Bleach animesi iş yapar. Hatta en baştan yaparsalar daha iyi olur. Kubo animeye baya önem veriyordu, müziklerine kadar kendi seçiyor, filler bölümlerin hikayesini bile kendi yazıp, karakterleri tasarlıyordu.

Anime için hikayedeki bazı yerleri de rötuşlerse harika olur.
Bildiğin üstüne titriyordu animenin... Ki filler arklar bile izletiyordu kendini. Bu romanla anlatılan yerler bile yapılsa okeyim ben aslında. Kötü bir bleach animesi bile silip süpürür şu çöp piyasayı....
Bu tatlişler kim ola? Yeni manga serisi değildir umarım....

Bildiğin üstüne titriyordu animenin... Ki filler arklar bile izletiyordu kendini. Bu romanla anlatılan yerler bile yapılsa okeyim ben aslında. Kötü bir bleach animesi bile silip süpürür şu çöp piyasayı....

Bu tatlişler kim ola? Yeni manga serisi değildir umarım....
Geçen yıl çıkan one shottı, Burn The Witch. Hatta paylaşmıştım. Bleach'e falan bağlayacak gibiydi, Soul Society West Branch( falan diye geçiyordu.
Son sayfadaki yazıda koyu yerlere bakın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık