Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Şu haline bile Yhwach üstünlük kuruyor gibi gözüktü bana.Ama İchigo da çok çok güçlü.Şu ana kadarki en üst düzey dövüş belki de.Yhwach'ın çıkardığı kılıç Yamamoto'yu ortadan ikiye ayırmakta kullandığı reishi kılıcı.İchigo şu an ona karşı koyuyor.Bakalım bankai nasıl olacak hollow formunun tamamlanmış hali olarak çıkarsa şaşırmayın.

Haschwalth'ın da belirttiği gibi Almighty gücünün korkunçluğunu göreceğiz.Gelecek değişmezse Yhwach kesin kazandı zaten yine bunun sinyalini Haschwalth üzerinden verdi.

Aslında eski fantazilerim aklıma geliyor.Beyaz İchigo olarak shirosaki ismini verdiğimiz şahıs kontrolü alsa da berserker dövüşmeye başlasa keşke eski zamanlarda,Byakuya dövüşünde olduğu gibi.Aslında tam zamanı.

Merhabalar bleach in sadece animesini izledim mangasını tavsiye ediyor musunuz?
Bi de son Arc mış galiba toriko gibi sonlarına yaklaştıysa başlayabilirim belki.

Sona felan geldiği yok yahu. Son dövüşler başladı ama gerçekten don dövüş mü, yoksa bir şekilde uzatacak mı bilmiyoruz ama en az 100 bölüm daha olduğunu tahmin ediyorum. Eğer haftalık olarak takip ederim sıkıntı yok dersen başla, ama yok bitince hepsini birden okurum diyorsan bekle derim.

Haftalık olarak takip etmek hoşuma gitmiyor. Bitmesini beklerim ya da sonlara doğru başlarım.. Bi de mangası o kadar güzel değil diyorlar, okumaya değer mi sizce?

Haftalık olarak takip etmek hoşuma gitmiyor. Bitmesini beklerim ya da sonlara doğru başlarım.. Bi de mangası o kadar güzel değil diyorlar, okumaya değer mi sizce?
Değmez. Ama ne değer diye sorsan ona da doğru düzgün bir cevap veremem. Bunun en azından okuması hızlı yani, bir şey bulamazsan oku işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık