Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Gran rey cero ha vay be.Sıradan cero atmasını beklerdim o açıdan şaşırttı.Demek ichigo bilinçlenip gücünü araştırmış bilgi sahibi de olmuş.Bakalım cero oscuras görecekmiyiz.Özel yetenek karşısında çaresiz kalacak muhtemelen ama kafa tutabilmesi bile formun gücünü kanıtlıyor.

kuboya bütün kinim iki bölümde gecti :D

adam bildigin döktürdü. bleach animesine kaldıgı yerden devam etsin, yine efsane bir anime ve vsler olsun artık ne olur ya :p

bende sen söyleyince dikkat ettim de babası mühürlediği için olabilir mi
Mühür mü yapmıştı öyle bişi hatırlayamadım :( Annesinin kanını zehirlemişti hatırladığım.Sonra çükügo da çıkıyordu.Ama babadan gelme durumu mühür olsa bile yok.Ki hala babadan gelen şinigami gücünü göremedik tam.Shikai quincy yeteneği,bankai tam,hollow var.Hala shikai formu belli değil bunun ya.

Gran rey cero ha vay be.Sıradan cero atmasını beklerdim o açıdan şaşırttı.Demek ichigo bilinçlenip gücünü araştırmış bilgi sahibi de olmuş.Bakalım cero oscuras görecekmiyiz.Özel yetenek karşısında çaresiz kalacak muhtemelen ama kafa tutabilmesi bile formun gücünü kanıtlıyor.
Bu attığı ceroyu kimler atabilir, hangi seviyede? Grimmjow'un ceroya kıyasla ne seviyede acaba?

Mühür mü yapmıştı öyle bişi hatırlayamadım :( Annesinin kanını zehirlemişti hatırladığım.Sonra çükügo da çıkıyordu.Ama babadan gelme durumu mühür olsa bile yok.Ki hala babadan gelen şinigami gücünü göremedik tam.Shikai quincy yeteneği,bankai tam,hollow var.Hala shikai formu belli değil bunun ya.
Bunun kilici hep shikai formunda degilmiydi zaten onda sikinti yokta annesi olmesin diye babasi gucuyle muhurlemisti hollowu bence ordan geliyor baba

Ben mi yanlış anladım hollow ve şinigami babamdan mı dedi? Tamam şinigami babadan da hollow anadan geldi buna ?
Shinigami güçleriyle kaynaşık olduğu için öyle söyledi sanırım ikiye ayırırken.
Şimdi o dediği denge olayı bozulup hollowu çıkmaya başladığı zamanlar zaten İsshin shinigami güçlerini geri kazanıyor.Yani onunla alakalı biraz da.Urahara'nın mührü o zaman tamamen kırılıyor.Mühür de İshhin'in insan olması üzerine kurulu o dengeliyordu.İng çeviride hata var mı bilmiyorum ama kastettiği farklı da olabilir.Yoksa anne de hollowlaştı yani mangada gördük baba sayesinde oldu dese bile.

Bu attığı ceroyu kimler atabilir, hangi seviyede? Grimmjow'un ceroya kıyasla ne seviyede acaba?
Espadalar atıyordu en güçlü cero diye.Gücü kişinin seviyesine göre değişir.Çok çok daha güçlüdür muhtemelen.Zaten direk atmıyor getsuga ile karıştırıp getsuga tarzında atıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık