Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Ooo babalar gelmiş. :)

Yıllardır merak ettiğim Ryuuken'i savaşırken göreceğim için sevinçliyim.Haschwalth ile kapışırsa çok iyi bir dövüş izleriz.Yine İsshin de muhtemelen bankai açar.

Ne çiziyor bu adam anlamıyorum.
Aizen çıkar diye düşünüyordum Jugram'ın karşısına olmadığına göre bu Aizen Yhwach'tan sonra birşeyler yapacak karıştıracak ortalığı.
Aizen elbet dahil olacak.İchibei ile dövüşse bence güzel olur diye düşünüyorum yeni kralı korumaları yüzünden.Sağlam kapışma olur.

Eee öyle op değil bu göze soka soka belli etmez ileride neler olacağını. :D

Yami

Hele şükür bankaisi görülmeyen diğer efsane adam geldi. Şimdi onun şu ateşli bankaisini görelim bakalım.
2-3 sayıya kalmaz açar muhtemelen. Yamajinin bir iki tık altıdır tahminen.
Ayrıca Ywach bildiğin Alucard olmuş :)

AhGou

Ywach ichigoyu özümsemeye çalışıyor.Bu bana matrixi hatırlattı.Ordada ajan smith çok güçlenmişti ve neo özümsemesine izin vererek onu yenmeyi başarmıştı.Böyle birşey görebilirmiyiz acaba.

Yami

Muhtemelen tam gücünde bile değildi. Ki , bu hareketi Aizene çekebilmek için bayağı sağlam olmak lazım.
Kaç kaptan bunu bile yapamadan yitip gitti.
Reyiz akarken ;)

Edit ; Yamamatonun bankaisi muhtemelen ileride açılacak boşuna çalınmadı.
Hah ona karşılık İsshinde ateşli bankaisini açar mı acaba. Ateşe ateş ?

Muhtemelen tam gücünde bile değildi. Ki , bu hareketi Aizene çekebilmek için bayağı sağlam olmak lazım.
Kaç kaptan bunu bile yapamadan yitip gitti.
Reyiz akarken ;)

Edit ; Yamamatonun bankaisi muhtemelen ileride açılacak boşuna çalınmadı.
Hah ona karşılık İsshinde ateşli bankaisini açar mı acaba. Ateşe ateş ?
Burda Aizen ciddi miydi onu bilemedim ben kaç yıldır. Hougyoku olmasa nasıl bir vs olurdu merak ediyorum. Çok klas bir hareketti bu. Neyse şov yapsın da izleyelim Isshin reisi.

Burda Aizen ciddi miydi onu bilemedim ben kaç yıldır. Hougyoku olmasa nasıl bir vs olurdu merak ediyorum. Çok klas bir hareketti bu. Neyse şov yapsın da izleyelim Isshin reisi.
İlüzyonu altında değilse kazanma şansı vardı denebilir.Yarıya yakın olurdu iki tarafın da şansı.İki tarafında bankaileri bilinmiyor olay bankailere kalırdı öyle bir durumda.Yalnız Aizen İsshin'in bankaisi nasıl birşey bunu biliyor istihbaratı sağlam.O yüzden bu konuda bir adım önde olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık