Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Bu devasa adamla 3 kaptan zor başa çıkıyor, asıl adamlarla 1e1 atabilecek kimse yok gibi, Ichigo tüm formlarını birleştirip yine acayip bir forma girip savaşacak bakın görün en sonda :D

tek bir savascı tam manasıyla kontrol edemesede zarakinin bankaisi ve tam kontroldeki 2 güclü bankaiyle ancak indi. toshironun tasarımıda iyi. en azından adama benzedi velet azıcık. dahi unvanını haketmesi gerekiyordu çünkü ichimaru reis haketmişti.

neyse toshiro iyi level kasmıs. zarakinin bankaisinin adını bile söyledigini görmedim muhtemelen ichigo gibi zorla kullandı. ve bedenide kaldırmadı zaten o kadar gücü dogru düzgün bildigin berserker mod takıldı. byakuyada cok az kişiye göstermek zorunda kaldıgı son kozunu uyguladı. ama bütün alkıslar thorun amcaogluna :D

Animeden Aizen'in SS'den ayrılışına kadar izleyip,bırakmıştım.Diğer forumda gezerken gördüm bahsettiğim analizi,yorumlar genel anlamda aşırı övücü,Kubo bunları düşündüyse helal olsun falan denmiş bende okuyabilirsem belki Bleach'e devam ederim diye düşündüm.
SS'den ayrılışı dediğin yerden serinin deeeeeeeeee en başı be bro :) Hiç bakmamışsınki zaten...

SS'den ayrılışı dediğin yerden serinin deeeeeeeeee en başı be bro :) Hiç bakmamışsınki zaten...
Aynen başı sayılır,Bleach yine iyi başlayıp bir iki bölüm izleyip bıraktıklarım falan var rekor Fairy Tail'e ait yarım bölüm :(.
Benim elimde olması lazım silmediysem duruyordur bir bakayım.Bulursam uplarım müsait bir zamanda.Biraz eski olduğu için güncel değil ama okuması zevklidir.
Hocam sağ ol.

Aynen başı sayılır,Bleach yine iyi başlayıp bir iki bölüm izleyip bıraktıklarım falan var rekor Fairy Tail'e ait yarım bölüm :(.

Hocam sağ ol.
Daha pcye geçmedim ama sen başında bırakmışsın zaten.Bu şekilde birşey anlayamazsın okusan nolur etkisi olmaz.Üzerine de bir ton spoiler yersin.Tavsiyem animeyi bitir öyle oku.Hoşuna giderse seri mangadan devam edersin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık