Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Bir tek Kyoraku, onun potansiyeli çok iyi dedi. 100 sene sonra beni geçer diyede belirtmişti.:D Yamamoto başkan bankai açınca bu nefes bile alamamıştı. Aizen'e hep bağırarak koştu ve her defasında tek yedi.
Nasıl bir tek Kyoraku dedi. Gin de tanrının vücut bulmuş hali,senin gibisi 100 yılda bir gelir gibi bir şey diyordu.

Yami

Seride en faydası dokunan eleman Uraharadır sanırım. Diğerlerininde pek işlevi yok.
Kyouroku, Aizeni durduramadı.Baş kaptan oldu göz verdi pek etkisi olmadı. Yıllar sonra bankai açtı onuda, bankai işlemeyen adama geldi.Şuana kadar tek bir başarısı Aizen ile konuşması.
Kenpachi ve Byakuya işte efektiv olarak sağda solda birilerini aldı.Birilerini korudular.
Mayuri yine Uraharaya eş değer nitelikte faydası dokunan eleman.
Onun haricinde efektiv olarak faydalı kimse var mı hatırlamıyorum.

Kubo resmen milletle billur geçiyor. Şu Hollow dövüşlerinden beri savaşlar tek tip geçiyor. Bir öteki göstermediği en güçlü saldırısını yapıyor, bi beriki.

Orada soifon denen bi illet varken hitsugayaya laf söylemek olmaz. Güç verilmesi vs güzel detaylar ama zaraki olayı olmadı. Yani başka elit çıkarsaydın Byakuya ile toshiro alsaydı ama bunu zaraki bitirmeliydi. Zaten bu son arcsa bi daha da göremeyiz hiçbir nane zarakiden

Kalitesiz seri işte. Karizmatik karakterleri olmasa herhalde takip eden olmazdı.
Urahara ve Bankai'si o kadar abartıldı ki, adam bankai açsa Ruh Kralını indirir seviyesine getirdi, sonra gitti 2 bölüm, ki anime yapsan 15 saniye içinde patladı adam. Bide açarken karşısındakine şimdi mıçtın gibi laflar etti o kadar. Şu seride abartılıpta hakkını veren 2 karakter çıktı şimdiye kadar. Byakuya ve Mayuri. Bunlar haricinde hiçbir karakter, buna Zaraki, Urahara ve Yamamoto da dahil hakkını veremedi isimlerinin. Saman alevi gibi anında parlayıp söndüler hepsi.

Urahara ve Bankai'si o kadar abartıldı ki, adam bankai açsa Ruh Kralını indirir seviyesine getirdi, sonra gitti 2 bölüm, ki anime yapsan 15 saniye içinde patladı adam. Bide açarken karşısındakine şimdi mıçtın gibi laflar etti o kadar. Şu seride abartılıpta hakkını veren 2 karakter çıktı şimdiye kadar. Byakuya ve Mayuri. Bunlar haricinde hiçbir karakter, buna Zaraki, Urahara ve Yamamoto da dahil hakkını veremedi isimlerinin. Saman alevi gibi anında parlayıp söndüler hepsi.
Hocam bunlar pek önemli değil ki.
Yani dövüşler;
-Şimdi bu saldırım seni bitirecek.
--Bir şey olmadı. Benim bu saldırım seni bitirecek
-Bu saldırıya önlem almıştım. Sen buna önlem aldın mı?
--Almıştım ben de. Özel saldırımı kullanacağım şimdi yok olacaksın!
.................

Bu sığlıkta dövüşleri. Güçler müçler önemli değil yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık