Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Roronoa Zoro

Arkadaşlar, size bir sorum olacak: Toshiro şu ana kadar bu seride ne işe yaradı? Gerçekten ironik sormuyorum. gybjbsch adlı arkadaş yazınca anımsamaya çalıştım, koskoca bir boşluk oluştu.

Arkadaşlar, size bir sorum olacak: Toshiro şu ana kadar bu seride ne işe yaradı? Gerçekten ironik sormuyorum. gybjbsch adlı arkadaş yazınca anımsamaya çalıştım, koskoca bir boşluk oluştu.
Ya Hitsugaya'nın en güçlü buz tipi zanpokto olayının hakkını vermesi lazımdı da Rukia bankaisinden sonra.

Ya bu Kenpachi olayına kafam takıldı. Bütün moralimin içine etti beyinsiz ya.

Zaraki balonuda bankai açmış gebermese bile bir daha ayaga kalkamıcak gibi.Sırada Kobo'nun degerlisi Hitsugaya var Japon bebeleri seviniyordur şimdi Hitsugaya-sama diye.

Bir tek Kyoraku, onun potansiyeli çok iyi dedi. 100 sene sonra beni geçer diyede belirtmişti.:D Yamamoto başkan bankai açınca bu nefes bile alamamıştı. Aizen'e hep bağırarak koştu ve her defasında tek yedi.

Roronoa Zoro

Bi tane arrancar yendi bir de elinde game boy olan çocuğu yendi. O kadar.
Şimdi hikaye örgüsüne bakıyorum, Aizen tarafından kandırılan kızın arkadaşı, olsa da bi' şey değişmez olmasa da. O kızın bile etkisi daha fazla seriye, Aizen'in yarattığı ilüzyonu sağlamlaştıran güçlerden biri.Çocuğun etkisi kocaman bir "0". Aizen'in planlarının içinde bile değil herif.
Aizen savaşına geliyoruz; Orada o kızı yense ne olur yenmese ne olur? Final Getsuga Tenshou açmış gelmiş Çükügo'nun karşısında mı duracak o koca memeli hatun? Tek atmayı geçtim, yanından geçerken yarattığı rüzgar yamultur onu.
Gameboylu çocuk derken neyi kastettiğinizi bilmiyorum, Aizen yenilince Bleach'i bırakmıştım. Arkadaşım o aradaki "filler" arcı okuma hiçbir şey kaybetmezsin dedi, şu anki olan olaylara bakınca da hak vermemek elde değil. Bizim sitenin ünlü "balon" lafı kimseye bu kadar oturmamıştı kafamda.
Edit: Oha lan karakter olmasa da olur.

Yami

Hitsugaya henüz bebe. Kaptan olalı kaç yıl olmuştur ki ? Buna rağmen Battle Data verisi 500/600
Sadece çaylak. Kyoraku veya diğer kaptanlar tecrübeden tecrübeye konmuşlardır.
Gotei tarihinin en genç kaptanı olarak biliniyor. Gelişim evresinde olduğundan büyük başarılar beklemiyorum ben.
Onu geçtim. Zarakinin kolu gitti mi şimdi ? :(
Zaten rakibin kesme doğrama ile yenilmeyeceği açıktı. Yani zaraki yenemezdi.
Bİraz beyin desteği lazımdı. Böyle güzel oldu yoksa rezil olacaktı.
Ancak şüphesiz bu bankai ile fiziksel manada yenilmez olduğuna ben ikna oldum.
Byakuya ve Hitsugaya kido - beyin - yetenek bakımından çeşitliliğe sahipler.
Gayet iyi ikili oldular. Almaları lazım artık.
Toshironun tipine gelince ichigonun kopyası olmuş

Şimdi hikaye örgüsüne bakıyorum, Aizen tarafından kandırılan kızın arkadaşı, olsa da bi' şey değişmez olmasa da. O kızın bile etkisi daha fazla seriye, Aizen'in yarattığı ilüzyonu sağlamlaştıran güçlerden biri.Çocuğun etkisi kocaman bir "0". Aizen'in planlarının içinde bile değil herif.
Aizen savaşına geliyoruz; Orada o kızı yense ne olur yenmese ne olur? Final Getsuga Tenshou açmış gelmiş Çükügo'nun karşısında mı duracak o koca memeli hatun? Tek atmayı geçtim, yanından geçerken yarattığı rüzgar yamultur onu.
Gameboylu çocuk derken neyi kastettiğinizi bilmiyorum, Aizen yenilince Bleach'i bırakmıştım. Arkadaşım o aradaki "filler" arcı okuma hiçbir şey kaybetmezsin dedi, şu anki olan olaylara bakınca da hak vermemek elde değil. Bizim sitenin ünlü "balon" lafı kimseye bu kadar oturmamıştı kafamda.
Edit: Oha lan karakter olmasa da olur.
Aslında yeteneği karakteri zekası son derece başarılı. Sahip olduğu güç çok büyük ama adam güçsüz. Gameboyu olan çocuk şu fullbring arctaki eleman. Aslında düşününce soifon örneği var. Mesela onun da ne işe yaradığı meçhul. Komamura, Tousen, eski kaptanlar hatta hirako bile. Serinin başından beri aynı kişiler sırtlanıyor her şeyi. Zaraki, Byakuya, Mayuri, Urahara. Son dönemde kyouraku çıktı bi de. Bir de o buz dakikalarca orada durdu öyle. Donsa donardı. İlk üç ayarında değildi bence hitsugaya. Eşleşme hatası vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık