Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Yachiruyu öyle stark gibi ruhundan böldüyse bile bankaide falan lilinette gibi yachirunun ortadan kaybolması lazım.Birleşir yeniden.

Muhtemelen bu shikai olayını yumichika gibi yapacak Kubo.İlk hali gerçek hali değildi zanpaktouya zıt gidersen öyle olur diyecek.Zanpaktou unohananın dediği gibi uyanınca gerçek formunu göstermiş olabilir.Renjinin muhabbete bile isterse bağlayabilir.

Biraz bleach wiki kurcalamak gerek.Önceden manga sayfalarındakini aynen doğru kabul ediyorlardı şimdi ne yazmışlar merak ediyorum.

hayır zarakininki hep shikai modda ama zaraki adını bilmediği için shikai özelliklerini kullanamıyordu. bir ichigonun bir de zarakinin kılıcı sürekli shikai modda duruyor diye biliyorum ben. tek fark ichigo kılıcının adını biliyor ama zaraki bilmiyordu.
Şunun bana manga ya da sbs gibi kubo açıklamasını bulsana.Cidden bunu çok duyuyorum ve gıcık oluyorum.Zaraki yachiru yu bulmadan önce kızın anasını,babasını doğradı.Ne shikai si.Sonra bir nevi evlat edindi,hep vs atmak istediği kişinin adını verdi.Zaraki bu zaman kadar hep reiatsu,azim ve dayanıklık ile geldi.Adama teknik öğretmeye bile gerek duymamış dede.Doğal ruh gücü var adamın aşmış şekilde.Kılıcına saygı duymadığı icin kılıc da ismini söylememiş.Zaraki bunu öğrendi.Yachiru nun kendi kılıcı,shikai si var.Stark ile alakası yok zaraki nin.

Ben beğendim Shikai yi. Zaraki gibi bi kasaba satır iyi gitmiş.

Yachiru olayında ise bence Yachiru Zaraki nin artık bi isim bulduğuna, isimsiz olmadığına vurgu yaptı. Hadi Yachiru nun shikai si olmasa bi nebze kabul edilebilir ama eğer şu saatten sonra Yachiru zanpaktou çıkarsa Kubo iyice inceptiona bağlamış olur

http://bleach.wikia.com/wiki/Kenpachi_Zaraki#cite_note-158

Buraya yeni bilgileride eklemişler.Özellikle shikai kısmını tam çevirebilecek birisi varsa kafada soru işareti kalmamış olur.Sayfada gerekli referanslar veriliyor.Shikaide olmak başka,gerçek formuna ulaşıp tam özelliklerini kullanabilmek başka.Benim anladığım önceden salınık geziyordu ichigo gibi.Öyle değilse bunu yoruichinin belirtmesi gerekirdi.Ama sadece bankaiye ulaşamadığını söylüyor.İki gereklilik var zaraki ikincisine kafadan uymuyor diyor.

http://bleach.wikia.com/wiki/Kenpachi_Zaraki#cite_note-158

Buraya yeni bilgileride eklemişler.Özellikle shikai kısmını tam çevirebilecek birisi varsa kafada soru işareti kalmamış olur.Sayfada gerekli referanslar veriliyor.Shikaide olmak başka,gerçek formuna ulaşıp tam özelliklerini kullanabilmek başka.Benim anladığım önceden salınık geziyordu ichigo gibi.Öyle değilse bunu yoruichinin belirtmesi gerekirdi.Ama sadece bankaiye ulaşamadığını söylüyor.İki gereklilik var zaraki ikincisine kafadan uymuyor diyor.

Eski muhabbet shikai salınımı ile geziyordu yüksek reiatsusundan dolayı diyor. Sonra yeni dönüştüğünü anlatıyor ismini söyleyince yani açıkçası çok komik bir durum olur eğer öyle olursa. Shikai halinde olmaması gerekiyor Zaraki'nin kılıcının daha önce çünkü uzaktan yakından andırmıyor :D Bari köşeleri tırtıklı olsaydı :D

Eski muhabbet shikai salınımı ile geziyordu yüksek reiatsusundan dolayı diyor. Sonra yeni dönüştüğünü anlatıyor ismini söyleyince yani açıkçası çok komik bir durum olur eğer öyle olursa. Shikai halinde olmaması gerekiyor Zaraki'nin kılıcının daha önce çünkü uzaktan yakından andırmıyor :D Bari köşeleri tırtıklı olsaydı :D
Devamında ise kendi gücünü kıstığı gibi kılıcının da gücünü kısmasından o yüzden o tırtıklı halinde göründüğünü ve konuşma gibi bir durumu olmadığı için de hiç bir extra güç vermediğinden baahsediyor.

Yazanı anlıyorum ama kafam almıyor açıkçası.

O yüzden yumichika örneğini verdim zaten.Zarakinin zanpaktousu kidou temelli çıkabilir diyenler vardı ama hem böyle olup hemde üstüne kidouyla alakalı birşeyler çıkarsa gerçekten muhteşem olacak.

İçigo üzerinden zaraki ye örnek verilmez içigo nun durum farklı.Zaraki unahana ile ilk vs sinde de,içigo ile olan vs de,ve shikai açtığı zamana kadar aynı kılıc vardı.Sen kılıcın ruhuyla konuşmadan,adını bilmeden bir cacık yapamazsın.Madem veled iken bilen zaraki neden daha sonra konuşmamış.Ya da adını sordu adıyla hitap etmedi.Adam bas bayağı kendi zincirini kırdı,buna kılıcı cevap verdi bir nevi kılıç kendi inadını kırdı ve zarakiye güvenip adını söyledi.Zaraki de shikai açtı.

He tamam ok.Dönüp dolaşıp aynı şeyi yazmışsın.İçigo nun şinigami gücünü quincy kullanıyor,nerede aynı zaraki ve içigo nun durumu.Bir tanesi lord of melez,diğeri saf kan.Ne alaka.İsteyen istediğini söylesin,sıfır dan shikai açtı zaraki ''bence''.

He tamam ok.Dönüp dolaşıp aynı şeyi yazmışsın.İçigo nun şinigami gücünü quincy kullanıyor,nerede aynı zaraki ve içigo nun durumu.Bir tanesi lord of melez,diğeri saf kan.Ne alaka.İsteyen istediğini söylesin,sıfır dan shikai açtı zaraki ''bence''.
Bence de.
İchigo ayrı bir dünya. Bu imba Zaraki'yi bile yener, yenince de şaşırmam. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık