Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

valla kıllandım beyler,fikrimi teorimi söyleyim sizde düşünü olmadı emreye ihale ederiz.kubo zarakiye dedirtiyorki velet adın ne ? sonra diyorki ismin yokmu ?

ichigo,zarakiyi indirince,zaraki kılıcına ne dedi ? isimsiz olmanın acısını unuttum,bana ismini söylermisin dedi ?

ismi olmayan bir yachiru,zaraki ona retsunun adını vermiş,ilginctir,nozarashi diyor kubo yachiruyu gösteriyor.ismin ne diyor yachiruda isim yok,nozarashi diyor yachiru yok bizim kasap mehmetin satırı var.

yani belki kubo aklınca heyacn yapmak istedi,ama bu adamın,chakrası daha en basta retsuyu ezicek gibiyse,sonunda stark gibi yalnızlıgı ve isimsizligini vede gücünü yachiruyla bölmüş olabilir.

yani stark-zaraki
lillynette -yachiru.

yachiru gücünde bir tegmen,zarakiyle birleşip,zarakide bankai derse,bleach evrenindeki herkez kacsın bir yerlere :D

ha bu arada kılıc,pardon satır on numara olmus,gücü ne bilmem ama eger zaraki tek elden sıkılırda iki elle o kılıcı sallarsa karsıdakilerin allah yardımcısı olsun :oleyo2:

valla kıllandım beyler,fikrimi teorimi söyleyim sizde düşünü olmadı emreye ihale ederiz.kubo zarakiye dedirtiyorki velet adın ne ? sonra diyorki ismin yokmu ?

ichigo,zarakiyi indirince,zaraki kılıcına ne dedi ? isimsiz olmanın acısını unuttum,bana ismini söylermisin dedi ?

ismi olmayan bir yachiru,zaraki ona retsunun adını vermiş,ilginctir,nozarashi diyor kubo yachiruyu gösteriyor.ismin ne diyor yachiruda isim yok,nozarashi diyor yachiru yok bizim kasap mehmetin satırı var.

yani belki kubo aklınca heyacn yapmak istedi,ama bu adamın,chakrası daha en basta retsuyu ezicek gibiyse,sonunda stark gibi yalnızlıgı ve isimsizligini vede gücünü yachiruyla bölmüş olabilir.

yani stark-zaraki
lillynette -yachiru.

yachiru gücünde bir tegmen,zarakiyle birleşip,zarakide bankai derse,bleach evrenindeki herkez kacsın bir yerlere :D

ha bu arada kılıc,pardon satır on numara olmus,gücü ne bilmem ama eger zaraki tek elden sıkılırda iki elle o kılıcı sallarsa karsıdakilerin allah yardımcısı olsun :oleyo2:
Uzun zamandır düşünülüyor ya bu teori stark çıktığından beri ama öyle bir klişe beklemiyorum

biliyorum ama ilk defa bu bölüm olasılıgı arttı,bakalım ne olucak.umarım cıkmaz.sadece isimsizliklerine gönderme olsun ama kubonun sagı soluda belli olmaz :good:
Zanpaktoları yaratan adam Zaraki birini öldürürse kılıcının ismini öğrenebilir demişti.Bence Unohana'yla bir bağlantısı çıkacak gibi

Satırın ya da kılıcın gücü enerji emmek/tüketmek tarzı bir şeyler gibi görünüyor.

İç, Nozarashi diyor sonuçta.

Bu arada tasarım süper olmuş, eğer bankai açabildiyse bundan daha havalı nasıl bir kılıç çıkacak merak ettim.

Hiç beğenmedim kılıcı.İçigonun 2.kılıcının kalın ve kısa hali.Başka tasarım mı gelmemiş kubo nun aklına :artiz: Reyize daha şekil kılıc şart.

zaraki naptı öyle ya bu bankaisi değil yani olmasın bankai girişini daha estetik bekliyorum zarakiden ayrıca bir arkadaş daha yazmış Aizeni bekliyorum diye vallahi ne yalan söyleyim bende Aizeni bekliyorum böyle bir savaşta orada öylece kalamaz Aizen kesin bir şeyler planlıyordur

Zarakinin suratının gösterildiği sayfada tavana doğru zıpladım istemsiz :oleyo: Yıllardır beklenen an :cool:
Bankai değil yahu,zaraki bile olsa Bankai demeden bankai açabilmesi saçma olur.Tam anlamadığım yerler var tekrar yorum yapacağım.Haftaya manga vardır inşallah ve bir iki spoiler sayfası erkenden düşer.

benim kafam karıştı:

zarakinin kılıcı zaten shikaide değil miydi. Ama adını bilmiyordu.
Şimdi kılıcı değiştiğine göre bankai mi açtı yoksa shikaisinin var olan 3 saldırısından birisini mi kullandı?
herkezin öncelikle isimsiz zampaktousu var.shikainin özü etkileşim,kılıcınlan uyumlu hale gelip onun dünyasına gidiyorsun ve kılıctaki asuachi sana ismini söylüyor.ichigoya mesele bach söylemişti shikaisinin ismini zangetsu.

ama bankai farklı.bankaide ruhu bu dünyaya getiriyorsun,ve ne şekilde olursa olsun kılıcı elinde tuttugun için shikai olarak,ikinci safhayı söylemen lazım.yani bankai demen lazım.yani zarakinin basından beri shikaisi bile yoktu.yoruichi bunu ichigoya anlattı,bankaisi olmayan,hatta kılıcının ismini bile bilmeyen yani shikaiside olmayan tek kaptan zarakiydi ;)

zaraki naptı öyle ya bu bankaisi değil yani olmasın bankai girişini daha estetik bekliyorum zarakiden ayrıca bir arkadaş daha yazmış Aizeni bekliyorum diye vallahi ne yalan söyleyim bende Aizeni bekliyorum böyle bir savaşta orada öylece kalamaz Aizen kesin bir şeyler planlıyordur

eger yachiru,zarakinin kılıcıysa bile ve onu bu dünyada oldugu için cisimleşme olarakta kabul edilse bile,bu zarakinin bankaisi degil,çünkü bankaide söylenen en az 10 örnegin hepsinde bankai dendi.shikaideyken kılıcını bir üste zorluyorsun komutta bankai ;)

muhtemelen bankaisinin komutu; bankai - nozarashi fuck the everybody gibi bir sey olucak :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık