Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Jugramın gücü muhtemelen dengeyle alakalı.Çocuğun kulak zarını patlatır ne hayal edeceğini şaşırtır yine yener :D İron havalandı aynı böyle ama adam sonra kağıt gibi kesti zarakinin kestiği gibi.Eski zangetsuyu kıran adam.Açıkçası çok daha güçlü çıkmazsa şaşırırım.

Keske Kenpachi'yi bu kadar uzatmasaydı bir kişi için.Yine quincylerin ilk geldiği gibi sırtında 2 kişi getirip bir de şu hayalci çocuğu 2 bölümde hallettirseydi.

Resimlere bakılırsa meteorun açacağı zarar baya büyük olacak.Zarakinin havalanıp düşmeden durduracağını sanmıyorum.Gelmesini bekleyecek.E ssye düşmeside gerçekten katliam olur.O yüzden bu sayı ichigonun gelmesini bekliyorum.Tepeden geliyorlardı,gelirken o meteoru parçalara ayıracak.Son resimde gözlerine dikkat çekilen İchigo olabilir.

Zaten bu sayı gelmezse dahada gelmesin.Tam müdahale edebilecek konumda.Gücüde yeterli.Zaraki kızacaktır bu duruma tabii :D

Resimlere bakılırsa meteorun açacağı zarar baya büyük olacak.Zarakinin havalanıp düşmeden durduracağını sanmıyorum.Gelmesini bekleyecek.E ssye düşmeside gerçekten katliam olur.O yüzden bu sayı ichigonun gelmesini bekliyorum.Tepeden geliyorlardı,gelirken o meteoru parçalara ayıracak.Son resimde gözlerine dikkat çekilen İchigo olabilir.

Zaten bu sayı gelmezse dahada gelmesin.Tam müdahale edebilecek konumda.Gücüde yeterli.Zaraki kızacaktır bu duruma tabii :D
Zaraki meteor yerine ichigoyu ikiye böler kusura bakma ama bu böyle :)

O gözleriyle bakan bazz-b sanırım.O ilk sayfaymış ben son sayfa sandım.Ama olsun yine fikrim değişmedi ichigo meteoru durdurursa şaşırmam.

Bu arada güzel bir caps yapılmış :D One piece manga spoiler içeriyor ona göre açın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık